Som fascinovaná Dezinformáciou,

Píše mi včera v piatok v 23 deň vojny, známa mladá znalkyňa umenia Miroslava z Moskvy.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (16)

Vo svetle posledných udalostí, rozkrývania podrývania mentálneho stavu spoločnosti, kedy sú odhaľovaní skutoční dezinformátori, dezinformačné weby, stránky na Facebooku a podobných sociálnych sieťach, ma zaujal jej zvláštny apolitický postoj. Ona žije medzi ruskými ľuďmi, ale nie s ich politikmi.

Som rád, že sa vôbec ozvala, už som moc nedúfal, keďže krajina Ruská federácia sa úmyselne odpája od sveta, zatvára sa pred slušným správaním, keďže podľa posledných zverejnených správ, komunikácia cez sociálne média je vyhlásená za terorizmus a diktátor VVP obklopený krásnymi Matrioškami nedávno podpísal akýsi zákon o trestaní zradcov a podobných indivíduí, voči ktorým vedie svätú vojnu s písmenom „Z“ na svojom čele.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Márius Kopcsay píše o stretnutí s ukrajinskou babkou s kockatou taškou, ktorá cestovala tri dni do Modry, zatiaľ čo jeho syn píše doma sloh na tému Domov.

Putina nazýva expresívne správnymi názvami a Megaloman je z toho to najmenšie Zlo a mňa prepadá pocit, že Domov mi už znie ako dezinformácia.

Irituje ma situácia, že o chvíľu môžem byť aj ja na úteku. Kam?

Kam, keď vidím v ruskej škôlke dve učiteľky, každá drží jednu zástavu Ruskej federácie na konci nastúpených detí v šíku tvaru "V" s latinskými „Z“ a čelné drží tabuľku s nápisom v Azbuke

„Cвоих не бросаем“, ako to mám chápať? We don't leave ours?

SkryťVypnúť reklamu

Neopúšťame naše deti? Prečo ich potom bombarduje, zabíja a rúca Domovy, Divadlá a svet Mieru, ktorý Rusov ako aj celý svet stál veľmi veľa životov?!! Čo je toto za otrasná hnusná paródia, "Putinova vojna"??

Toto sa nedá odbiť pozdravom, ktorým ona končí krátku správu „Umením za mier!“

Miroslav Ferkl

Miroslav Ferkl

Bloger 
  • Počet článkov:  223
  •  | 
  • Páči sa:  288x

Nie je to predsavzatie, je to pokušenie a žiadosti mojich priateľov, aby som konečne začal písať, skúsme! Zaoberám sa nehnuteľnosťami, oceňujem, riešim stavebné problémy, poruchy, dozorujem stavby, sprostredkúvam predaj, nákup, prenájom, poradím-poslúžim-kým doslúžim! Ešte slúžim, článok o dôchodku dosiahol rekordnú čítavosť. Ak by nám za tieto blogy platili, možno by ten dôchodok, bol aj znesiteľnejší.Ospravedlňujem sa za chyby v textoch, ak sa vyskytnú a ja som ich doteraz neopravil. Redakcia je vážna a časovo náročná práca. Ak nenapíšeme svoj názor, neexistujeme. To je pocit, ktorý ma napadol, keď som si prečítal posledný rozhovor pre slovenské média s Fedorom Gálom v "N"ku. Mal by byť v učebniciach. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

711 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu