Sorosov denník SME v priamom prenose C E N Z Ú R U J E !

Predvčerom som napísal blog do denníka SME pod názvom: "Sorosova črieda prasiat v denníku SME likviduje demokraciu."

Písmo: A- | A+
Diskusia  (11)

      Konštatoval som, že mnohé médiá na Slovensku prestali plniť úlohu strážnych psov demokracie. Práve naopak, obhajujú zločiny súčasnej vlády, pretože nevedia stráviť fakt, že prehrávajú a že Slovensko bude mať v krátkom čase inú vládu, ako tú, ktorú očakáva US ambasáda v Bratislave a denník SME, denník N, Aktuality, JOJ-ka, či Markíza (žiaľ aj RTVS).


      Expresívnosť názvu blogu vyvolala diskusiu, či netreba Ficovi zatvoriť ústa. Každý vie, že som roky zastupoval Slovensko ako právnik na Európskom súde pre ľudské práva a že ma netreba vyučovať v oblasti, v ktorej som doma. Expresívnosť je vo verejnej diskusii nielen vítaná, ale najmä potrebná. Soros je významným spoluvlastníkom denníka SME. Vieme ako Soros funguje a to, že dáva pokyny redakcii denníka SME, nikto nepochybuje.   

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou


      No a denník SME, nositeľ to demokracie, to vyriešil po svojom. Vôbec nepotrebujem priestor denníka SME, ako si to naivne myslí pani šéfredaktorka SME, ktoré doteraz nič nepochopila, lebo funguje na princípe rebríčkovej nervovej sústavy dážďovky. Smer - sociálna demokracia? Treba zničiť! Bez ohľadu na to, čo SMER - sociálna demokracia a jeho predstavitelia hovoria. Tak sa v denníku SME rozhodli, že môj blog zo 4. novembra 2021, ktorý im nevonia, budú zatajovať. Napriek tomu, že je ďaleko najčítanejší, nenájdete ho ani v rubrike najnovších, ani najčítanejších, ani v prémiových.

      Tomu sa hovorí C E N Z Ú R A. Treba ešte niečo dodávať? Kam to preboha, majitelia a redaktori denníka SME tlačíte túto krajinu? Ste pri zmysloch?

Skryť Vypnúť reklamu

Robert Fico

Robert Fico

Bloger 
Politik
  • Počet článkov:  43
  •  | 
  • Páči sa:  108x

Robert Fico, politik, predseda strany SMER - SD Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

3 články
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

1 článok
Lucia Šicková

Lucia Šicková

3 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu