JUDr.Andrej Danko by nemal ignorovať sťažnosti odvážnych aktivistov

Občan JUDr.Andrej Danko by nemal ignorovať „právne“ sťažnosti odvážnych, ktorí sa chcú brániť, ale práve naopak, ako právnik z povolania, mal by im pomáhať a zviditeľňovať ich problémy hlavne keď sa týkajú jeho rezortu

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)
Iluustračné foto
Iluustračné foto (zdroj: internet)

Patrím medzi skôr narodených ktorí zažili aj socialiozmus, jeho pád aj súčaný kapitalizmus, a fandím občianským aktivistom ktorí bojujú za lepšiu budúcnosť, ale tento príbeh, ktorý som objavil pri bežnom surfovaní na internete mi pripomína návrat do totality, keď KSČ bola všade pánom a ignorovala sťažnosti od občanov.

Jako som už raz v niektorm blogu povedal, dnes už nemusíme predkladať dôkazy o tom, že na Slovensku existuje pojem „nevymožiteľnosť práva“, že drvivá väčšina ľudí tejto smutnej krajiny žije takpovediac od výplaty k výplate, že je vysoká nezamestnanosť a spoznávame nový pojem „bezdomovci“ ktorí rastú ako huby po daždi a ktorých stretávame na každom rohu ulice. Ale len málokto sa zamyslel nad príčinami tohoto neutešeného stavu. Ponúkam Vám jedno krátke zamyslenie.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Prečo občan JUDr.Andrej Danko ignoruje „právne“ sťažnosti odvážnych ľudí, ktorí sa chcú brániť, a ako právnik z povolania, im namiesto pomáhať a zviditeľňovať ich problémy hlavne keď sa týkajú jeho rezortu kladie bremená pod nohy.

Z nižšie uvedených zdrojov som sa dozvedel a hlavne z odvolania, že práve zamestnanci tak dôležitej inštitúcie akou je úrad Národnej rady Slovenskej republiky si doslova „odflinkajú“ svoju prácu a následne ich šéf rezortu namiesto toho aby ich „vyhodil“ a priznal odšjkodnenie poškodenej rodiny, robí všetko preto aby nesprávny úradný postup ututlal, aj keď si je vedomí, že doslova a do litery je spolupáchateľom spomínanej „sociálnej vraždy“ jednej slovenskej rodiny.

SkryťVypnúť reklamu

Nikdy by som neveril, že príbeh občianského aktivistu, ktorý rečnil do mikrofónu na protestoch „Gorila“ a iných známu vetu „reštartujme spoločnosť, systém zylhal“, hovoril o tajnom dohľade nad občanmi, varoval nás všetkých, že štátna moc porušuje úmyslene naše ľudské práva, predkladal dôkazy zo svojích súdnych sporoch, sa dostane do takého neuveriteľného stavu ohrozenia práve ignoráciou jeho sťažností a žalôb při jasne a zretelne preukazujúch právnych veciach v jeho prospech.

Už verím tomu, čo som už dávnejšie napísal, že predmetom štátneho tajomstva je ignorovanie článku 154c Ústavy SR políciou, prokuratúrou a súdnictvom, že nad nepohodlnými občanmi sa prevádza nelegálny tajný dohľad s cieľom privodiť nepohodlným občanpom bezdomovstvo a že bezdomovcov vyrába tento systém aby zastrašoval aktivistov, ktorí by chceli zmenu. Inak si neviem predstaviť konanie predsedu parlamentu JUDr. Andreja Danka, tak jako sa prezentujú v nižšie uvedených blogov.

SkryťVypnúť reklamu

Každý si môže urobiť svoj vlastný názor, kde je pravda, ale jedno je isté, že v tejto krajine čosi nie je v poriadku, keď občan volá o pomoc pred bezprávim, prezentuje vo svojích blogoch agendu bezprávia a žiadne média s ním nechcú urobiť rozhovor a ignorujú jeho príbeh.

Prečo o tom píšem, logicky mi z toho vyplýva, že Slovensko potrebuje jednú nezávislú občiansku diskusnú reláciu, v ktorej sa zavšasu začne diskutovať o problémoch aby na začiatku sa uhasila iskra zápalnej šnúre, a nie všetko ponechať na ľubovôľu štátnej moci a skorumpovaných súdov.

Zastávam názore, že odvolanie je precízne spracované a pán Danko mal zavšasu ešte před vynesením rozsudku stiahnúť svoj podpis zo splnomocnenia, ktorým rozdúchal požiar nevídaných rozmerov.

SkryťVypnúť reklamu

Zdroj:

http://koloseo.blog.pravda.sk/

Odvážny sa bude brániť, zbabelec sa schová a bude čušať. Plné znenie odvolania vo veci zamietnutej žaloby proti Národnej rade Slovenskej republiky.

https://blog.hlavnespravy.sk/author/kanndidat/

Neudržateľný stav politickej korupcie v justícii - Andrej Danko sa podpísal pod „splnomocnenie“, ktorým bola vykonaná ďalšia „sociálna vražda“ slovenskej rodiny - podozrenie prepojenia na slovenskú „chobotnicu“ občanov z Talianska

Filip Adamik

Filip Adamik

Bloger 
  • Počet článkov:  24
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som za kompromisy alle ak treba aj za radikálne riešenia kde dohoda nie je možná. Zoznam autorových rubrík:  Politika a spoločnosťSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu