O zlatú mrežu.

Keď už je ten November, prispejem aj ja jedným vtipom. Pred 89 bolo takéto vtipkovanie adrenalinovejšie, ako skákanie bez gumy.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (4)

Príbeh prvého nezamestnaného v socializme.Bol som riaditeľom podniku a v kancelárii som mal fotku Svobodu, Husáka, ale Lorenovej. Prišla vrchnosť z okresu a povedali mi, aby som tú k***u zvesil. Tak som zvesil Husáka a hneď ma odvolali.Urobili zo mňa majstra. Raz sa ma po smene opýtal predseda ZO KSS, že prečo som nebol na poslednéj stranníckej schôdzi. Povedal som mu, že keby som vedel, že je posledná, prídem aj s celou rodinou.Jasné. Urobili zo mňa roboša. Po nočnej som za chcel zastaviť na pivo v krčmičke pri fabrike. No keď som odkladal bicykel zakričal na mňa policajt:"Sem si nemôžete dať ten bicykel, tadeto pôjde sovietská delegácia."V momente, ako som mu povedal: "Nevadí. Ja si ho zamknem" som sa stal nezamestnaný.

František Hodonský

František Hodonský

Bloger 
  • Počet článkov:  147
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som ten, ktorý si na všetko čo vidí a počuje kladie otázky. Zoznam autorových rubrík:  zdraviePokecáme?spolocnosťvierafilozofiaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
SkryťZatvoriť reklamu