Video z koncertu skupiny Zóna Dilemy v Karlovej Vsi

Koncert hudobnej skupiny Zóna Dilemy na karloveských hodoch v Bratislave túto nedeľu bol takým príjemným zážitkom, že si zaslúži byť zdokumentovaný na webe. Hlavne keď sa z neho zachovalo aj video.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)

((video))

Napísať nejaké faktografické údaje o kapele Zóna Dilemy nie je ľahké. Nielen kvôli tomu, že som o nich pred touto nedeľou v živote nepočul, ale hlavne v ich prípade ťažko rozlíšiť hodnoverné informácie od tých ostatných.

Oficiálny životopis na ich web stránkach , za ktorý by sa nehanbil žiaden humoristický časopis, tvrdí, že zakladajúci členovia kapely pochádzajú niekde od Popradu, v nedeľu sa však prihlásili k pobytu v Žiline. Aj ich názov nie je úplne jednoznačný, vyzerá to tak, že niekedy používajú umelecký pseudonym Slovensko Má Talent Revival.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

V ich prípade je v tejto chvíli dôležité niečo iné. Ak sa vám pošťastí byť chvíľu v ich prítomnosti, najlepšie vtedy, keď práve koncertujú, a nie ste alergický na elektrické gitary a biciu súpravu, máte o niekoľko rádov väčšiu šancu na dobrú náladu. Na koncerte v Karlovej Vsi sa predstavili ako perfektne zohraté štvorčlenné zoskupenie, včítane miestami štvorhlasných vokálov. Ich muzika má od toho čo môžete počuť bežne v rádiach ten správny odstup - ani príliš blízko, ale ani príliš ďaleko. Spevák a basgitarista kapely sa ukázal byť výborný zabávač so svojským humorom, takže suma sumárum ich vystúpenie bolo to najlepšie, čo tohtoročné karloveské hody ponúkli.

SkryťVypnúť reklamu

Podarilo sa im predbehnúť v rebríčku dokonca aj červený modranský burčiak.

Peter Frolkovič

Peter Frolkovič

Bloger 
  • Počet článkov:  83
  •  | 
  • Páči sa:  1x

Matematik na Slovensku po 12 rokoch v cudzine. Do roku 2008 písal na tomto blogu vážne o veciach tak, že nebolo jasné, či to myslí vážne. Chcel záujem vzbudiť, nie uspokojiť. Zoznam autorových rubrík:  MuzikaInternetFotoletoFilmyOstatnéKaliforniaNávratNezaradené

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

723 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

47 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
SkryťZatvoriť reklamu