Môj návod ako vyhrať v Lotto

Aj keby na Silvestra klince padali, nijako to neovplyvní fakt, že v jackpote nemeckého Lotto pôjde v ten deň o 20 miliónov eur. Keď som ten plagát pri šoférovaní zbadal, spomenul som si, že už nejaký čas mám v hlave jasnú predstavu o tom, ako zrealizovať svoju osobnú výhru v tejto hre o šťastie. Niet lepšej chvíle, kedy sa s ňou s vami podeliť, ako tejto.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (28)

Postup je veľmi jednoduchý. Základná chyba, ktorú mnohí z vás pri tipovaní robia je tá, že vyhľadávate týždeň, o ktorom sa domnievate, že práve vtedy musia vytiahnuť vaše čísla. Mnohí si napríklad myslia, že je to týždeň, kedy sú Vianoce alebo keď končí starý rok. Omyl. Chyba lávky. Musíte to spraviť presne naopak!

To znamená vybrať si hocijaký týždeň, kedy zhodou okolností zas ostalo v jackpote niekoľko miliónov, a podať nie všetkými obľúbené čísla, ale práve naopak, tie druhé, ktoré v ten týždeň vyhrajú!

Je to jasné, nie? Ak chcete totiž vyhrať veľa miliónov, nesmiete sa o prvú cenu s nikým deliť. Musíte byť v tomto smere nekompromisný, skromnosť tu nie je na mieste. Stručne povedané, musíte tiket podať v taký týždeň, kedy vytiahnu čísla, ktoré by nikoho v živote nenapadli vpísať do tiketu. Iba vás.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
PC program - ako vyhrať v Lotto
PC program - ako vyhrať v Lotto 

Nemusíme si dlho vysvetľovať, ktoré to sú. Začnime s tými, ktoré to nie sú. Čísla od 1 do 13(*) si musíte kompletne zakázať. Obzvlášť radikálne povahy nevolia žiadne čísla po 28, vegáni dokonca až po 31.

Ešte stále nám v Lotto ostalo dosť čísel. Teraz si preberme princípy, ako z nich správne vybrať. Pozor! Slabším náturám môže prísť špatne. Ideme - aká je pravdepodobnosť, že vytiahnu 6 vysokých čísiel, ktoré nasledujú pekne jedno po druhom? Správne, nulová. Ideálna kombinácia pre váš víťazný tiket!

Ak je to na vás príliš silné kafe, môžte trochu poľaviť. Aká je pravdepodobnosť, že čísla budú na tikete zhluknuté do jedného z dolných kútov tipovacieho stĺpčeka? Výborne, učíte sa rýchlo - prakticky nulová. Šup s takou kombináciou do tiketu!

SkryťVypnúť reklamu
Nudný tip
Nudný tip 

Ak to niekomu ešte stále robí problémy, môžme sa na to pozrieť z iného uhla, z toho nesprávneho. Aké kombinácie čísel sú najpravdepodobnejšie v najbližšom ťahu Lotto? No predsa tie nezáživné, nudné a nenápadné. Z každej časti tipovacieho stĺpčeka niečo, vždy len po jednom kuse, rovnomerne rozdelené. Niečo také, aké vidíte kúsok vpravo.

Malé odbočenie - narodil som sa 10. júna 1963 o 23:33. S tou hodinou som si nie istý.

Späť k téme. Existuje veľa odborných knižiek, ktoré vám vyššie uvedené princípy vysvetlia lepšie ako ja. Ja som mal na takú šťastie v Marseille, v knižnici jedného školiaceho strediska blízko pobrežia, kde sme mali jedno leto šťastie pobývať s rodinou. Mal som tam trochu viac času ako teraz, tak som si dal nasledovnú úlohu. Zober si (vravím si) čísla od 14 až po 49. Je ich dokopy 36, keď každé použiješ len raz, je to presne 6 tipovacích stĺpčekov. Tak skús, keď si taký múdry (a ešte k tomu matematik) vymyslieť tipy s prakticky nulovou pravdepodobnosťou, že ich v niektorom ťahu vytiahnu!

Trvalo mi to dlho, ale dokázal som to! Za ten čas som mohol napísať počítačový program, ktorý by mi na počkanie vypľul stovky takých kombinácií, ale vyhrať som chcel ja, a nie tá plechová škatuľa. Vypotil som teda 6 tipov, v ktorom sa každé číslo od 14 po 49 vyskytlo iba raz, vždy to bol zhluk čísel, vždy niekde pri kraji tipovacieho stĺpca, no proste čísla, ktoré nenájdete na žiadnom tipovacom lístku.

Hneď od začiatku mi to aj fungovalo! Dostal som raz ponuku od www.tipp24.de podať si tiket on-line ako "trvalý príkaz" na 8 týždňov, dve losovania týždenne, tiket len za polovičnú cenu. No nekúpte to - vyhráte milióny a ešte k tomu ušetríte!

Výsledok bol ohromujúci, priam devastujúci. Z tých 16 losovaní ani raz nevytiahli niektorý z mojich šiestich tipov. Čo to vravím, tie kombinácie boli tak dokonalé, že som dokonca nevyhral ani jeden jedinký cent. Začal som si svoje potom vykúpené čísla ešte viac vážiť.

Podobne ako vy som si pomerne rýchlo uvedomil, kde sa stala chyba. Bol som netrpezlivý. Jednoducho som si nepočkal na tie správne týždne.

Mal som vtedy možnosť buď si lámať dlhé hodiny hlavu nad tým, ktoré týždne sú tie správne, alebo bez rozmyslu to dostatočne dlho skúšať. Keďže peniaze nemali hrať v mojom budúcom živote významnú úlohu, zvolil som si druhú možnosť.

Ja viem, čo si asi o mne myslíte. Ale mňa fakt už párkrát v živote stretlo šťastie, ktoré mi pomohlo dostať sa ďalej. Tak prečo nie i v tomto prípade? Ja by som sa z miliónovej výhry nezbláznil, venoval by som sa ďalej svojej práci, ale už ani minútu nie pre peniaze. Prakticky nič by sa v mojom živote nezmenilo, len moja rodinka by bývala v lepšom a vo vlastnom, auto by sme menili trochu častejšie ako doteraz (zatiaľ mám stále to prvé) a muziku by som mal archivovanú iba na cédečkách s nekomprimovaným zvukovým formátom.

Tak som teda nejaký čas tipoval. A potom sa to stalo. Prihodilo sa mi to už i predtým, ale teraz som tú udalosť videl v úplne inom svetle.

V ten deň som zas niektorému zo svojich synov vytĺkol nejakú bláznivú myšlienku z hlavy. Neviem čím to bolo, ale zhodou okolností som sa krátko po tej slovnej výmene na chvíľu zamyslel, čo som to tomu decku vlastne z hlavy vytĺkol. Všetky ozubené kolieska zrazu do seba zapadli a ja som sa zarazil.

Syn chcel poslať korešpondenčný lístok do nejakého losovania v časopise, asi to bol Micky Mouse. "Blbosť na n-tú! Len im dáš našu poštovú adresu, aby nám mohli posielať reklamy, a ešte k tomu nič nevyhráš!", nemohol som mu to lepšie a stručnejšie vysvetliť. Díval som sa mu pri tom do očí. Videl som tak nejaké divné ohníčky. Priam vatry to boli: "Čo vieš, možno vyhrám práve ja!", odpovedal niekomu tam v diaľke.

Hej. Je to pravda. Už aj mojich synov párkrát postretlo v živote šťastie a niečo vyhrali. Ten stredný vyhral ako 5 ročný tričko na dovolenke pri mori, celý žiaril vtedy od šťastia. Ešte dnes v 16-tich je mu veľké. Ten najstarší, keď bol ešte len druhý najmladší, vyhral cyklistickú fľašu na súťaži v Erlangene. Tak prečo by im to nemalo znova vyjsť?

No asi pre to isté, prečo aj mne nie.

Pritom by to bolo také perfektné. Nepoznám naozaj žiadneho lepšieho kandidáta na finančnú výhru doživotne bezstarostnej výšky, ktorý by ju vedel lepšie využiť ako ja sám. Lenže život nie je spravodlivý, ako by sa patrilo.

Na nejaký čas som s tipovaním prestal. Kvôli deťom. Kedysi dávno som kvôli ním prestal fajčiť, presnejšie nezačal som znova s cigaretami, tak som sa rozhodol spraviť pre nich i toto. Aby mali vo mne dobrý vzor.

Nefajčím už pár desiatok rokov.

Netipujem už niekoľko mesiacov.

Tento piatok som cestou do práce zbadal cez predné sklo auta plagát. "20 miliónov eur v Extra Lotto!", stihol som sa až v poslednej chvíli otočiť späť ku semaforu. Niečo sa vo mne pomrvilo. Čo keby teraz?

Bolo mi jasné, čo musím spraviť. Vlastne i takto sa dá realizovať výhra v Lotto. Veľké peniaze domov už nikdy neprinesiem, ale aspoň moja rodinka videla kúsok sveta.

Mal som na piatok naplánované niečo iné, ale muselo to počkať. "Musím tomu zabrániť ešte dnes, hneď a zaraz, raz a navždy!", tlelo vo mne odhodlanie. A tak som v piatok začal písať tento príspevok.

Keď som s ním bol skoro hotový, presnejšie, keď som sa dostal až k tomuto riadku, kde sa nám stretli pohľady, prišiel ten rozhodujúci moment.

Tu sú. Skúste i vy vyhrať v Lotto.

SkryťVypnúť reklamu
Obrázok bloguMne to v sobotu zas nevyšlo.

Peter Frolkovič

Peter Frolkovič

Bloger 
  • Počet článkov:  83
  •  | 
  • Páči sa:  1x

Matematik na Slovensku po 12 rokoch v cudzine. Do roku 2008 písal na tomto blogu vážne o veciach tak, že nebolo jasné, či to myslí vážne. Chcel záujem vzbudiť, nie uspokojiť. Zoznam autorových rubrík:  MuzikaInternetFotoletoFilmyOstatnéKaliforniaNávratNezaradené

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

279 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

727 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
SkryťZatvoriť reklamu