Hoďte na Ficovu vládu už niekto konečne deku!

Čítajúc posledné Jahnátkove faux pas sa mi chce plakať a kričať zároveň.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (30)

Súhlasím s p.Štulajterom v komentári - nech, prepánajána, sú tí ľudia z Vlády konečne ticho a radšej nech ani nič nevysvetľujú... lebo pri nich naozaj platí, čo slová to "perly".
Najprv som si myslel, že najlepšie bude, ak Ficova vláda nič nepokazí. Teraz už dúfam, že pri troche šťastia nielen nič nepokazia, ale by mohli byť radšej aj ticho.

Ich vyjadrenia sú, prosto, jedna obrovská blamáž. Najskôr premiér Fico s "páchateľkami" bulharskými sestričkami a "pudlíkom", ktorého síce nechcel robiť pred američanmi, ale pre Chiraca a Merkelovú šaškoval o harmonizácii daní jedna radosť, aj keď ho o to nikto nežiadal.

Potom minister zdravotníctva Valentovič s jeho "desiatkami listov denne", kde ho občania mali údajne prosiť, aby zaviedol len jednu zdravotnú poisťovňu, a ktorých bolo v skutočnosti len sedem za tri mesiace .

Potom minister hospodárstva Jahnátek s jeho legalizáciou úplatkov, ktoré snáď celá vláda "a to si povedzme veľmi otvorene" (zaklínadlo, ktoré politici už tak zdegenerovali, že ho používajú výhradne keď idú otvorene klamať) popierala, a poprela by aj nos medzi očami (copyright Ivan Mikloš), len aby zubami-nechami udržala Jahnátka na jeho poste.

Ďalej ministerka práce, sociálnych vecí a rodiny, pani Tomanová s jej nešťastnou analógiou o Hitlerovi ... Hoďte na nich už konečne niekto deku!

A ešte sa budú sťažovať, že ich novinári a opozícia chytajú za slovíčka lebo nemajú témy ... no veru nemajú, lebo ani len ten svoj volebný program neplnia...

Nech sa toto trápenie už čím skôr skončí...

Vladimír Gábor

Vladimír Gábor

Bloger 
  • Počet článkov:  134
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Slobodný človek nehľadá nepriateľov. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenáKomentáreÚvahy idealistoveFotoblogInternetFilozofické variácieSúkromné momentkyDrobnostiMoje myšlienky slovami iných

Prémioví blogeri

Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

712 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
SkryťZatvoriť reklamu