Antilešenie!

Moja myš_lienka

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)
Obrázok blogu

Bývam v meste. Je tu veľa domov. Veľa domov, ktoré sa zrodili v rokoch 1945 - 1989. Bol to komunistický režim, jednotnosť, jednotvárnosť. Netrápi ma, prečo bolo všetko podobné, prečo bolo všetko zdanlivo lacné, niekedy nebolo to, čo človek potreboval. Ale o tom nejdem písať. Zaujíma ma len banálna vec - prečo niekto kazí skalky, stromčeky, kríky, ktoré rastú od nepamäti popri panelových domov ?!?!

Tento "útok" mierim na zatepľovacie firmy. Nie že by som neuznával ich prácu, ich česť a potrebnosť. Nebudem nadávať na nikoho. Bola to vina neomylného komunistického režimu, že nestaval domy hneď zateplené? Bola to chyba obyvateľov, že vysadili skalky pred dom v nádeji, že ich bude sprevádzať životom? Alebo je to vina robotníkov, ktorí svojou prácou ničia okolité "unikáty spod balkónov" ? Viem len to, že doba je zlá (lepšia asi nebude), že všetko stojí peniaze a peňazí je málo !

Ján Gergel

Ján Gergel

Bloger 
  • Počet článkov:  11
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Nenávidím rasizmus, fašizmus, antiseminizmus. Každý iný, všetci rovní!! ĽUDIA PROTI RASIZMU ! http://www.tolerancia.sk/old/tolerancia.php?pg=main Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

711 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu