"Truc podnik"

Rozprávkový zámok vs. Rozprávkový festival

Písmo: A- | A+
Diskusia  (9)

Touto cestou by som vás zároveň všetkých rada upozornila namožnosť zámeny dvoch podujatí. Tradičné podujatie organizované Slovenskýmnárodným múzeom v priestoroch bojnického zámku sa volá Rozprávkový zámok -Alica z krajiny zázrakov na bojnickom zámku a bude sa konať v termínoch od19.juna do 22.júna a od 26.júna do 29.júna.

Podujatia Rozprávkový festival s podtitulom RozprávkovéDobrodružstvá organizuje pár metrov od zámku reklamná agentúra a my sa od tejtoich aktivity dištancujeme.

Takže ak ste náhodou pani učiteľky a aj vy ste sa už stihlirozohniť, keď ste sa dozvedeli, že "Festivalsa odohral minulé ročníky na Bojnickom zámku. K zmene konania festivalusme pristúpili z dôvodu zvyšujúcej s návštevnosti, tým spôsobenejdlhej a úmornej čakacej dobe na vstup...", pokojne si môžete vydýchnuť.Autobusy nemusíte preobjednávať. Všetko platí. To len pán .... (meno nenapíšem,nech mi opäť celé dni nevyvoláva a nevyhráža sa právnikom) sa snažípresvedčiť vás, že na zámku sa tento rok nič nekoná.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Jeho reklamná agentúra organizovala počas uplynulýchtroch rokov podujatie v priestoroch zámku, v rámci projektu Rozprávkový zámok.Spoluprácu však múzeum ukončilo, pretože vlani sa prišli do zámku sťažovaťrodičia viacerých účinkujúcich, ktorým agentúra nevyplatila honorár zaúčinkovanie. Z dôvodu, že táto skutočnosť naštrbila vzťahy s verejnosťoua očiernila meno Slovenského národného múzea - Múzea Bojnice, rozhodli smesa s touto spoločnosťou ďalej nespolupracovať.

A keďže nemôžu pracovať s nami, pracujú proti nám.

Petra Gordíková

Petra Gordíková

Bloger 
  • Počet článkov:  126
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
SkryťZatvoriť reklamu