Bezohľadní

Každú sobotu sa pred zámkom vymodeluje tá istá situácia. Prístupová cesta, na ktorú je zakázaný vjazd, je plná áut. Stále si to neviem vysvetliť. Veď pod kopcom je umiestnená viditeľná dopravná značka!!!! Áno, je pravda, že existujú aj špeciálne povolenia, na základe ktorých môžete na prístupovej ceste parkovať. Tieto majú zamestnanci a svadobčania. Ale zamestnanci predsa v sobotu v kanceláriách nie sú!!! A každá svadba ma povolené len 2 parkovacie miesta!!!

Písmo: A- | A+
Diskusia  (15)

Nijako si to neviem vysvetliť.Jediné, čo ma napadá je, že sme bezohľadní. Pokojne si parkujeme, kde sa námzachce. Čo na tom, že je tam zákaz?! Čo na tom, že to okolo kultúrnej pamiatkyuprostred vynoveného parčíka vyzerá ako na zbernom parkovisku?! Čo na tom, žev prípade potreby by sa cez tie odstavené autá nedostali na zámokpožiarnici, záchranári ani zdravotníci?! Čo na tom?! Veď hlavne, že parkujemepár krokov od hlavného vchodu.

Obrázok blogu

V piatok sme mali lenjeden sobáš. Konal sa v Zlatej sále. Keď som odchádzala z kanceláriedomov, naskytol sa mi takýto pohľad. Neviem, či už nevieme počítať. Ale podľamňa tam stáli viac ako dve autá...

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Obrázok blogu
Obrázok blogu
Obrázok blogu
Obrázok blogu
Obrázok blogu
Petra Gordíková

Petra Gordíková

Bloger 
  • Počet článkov:  126
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
SkryťZatvoriť reklamu