Ako objaviť rozprávkovú múdrosť vo vlastnej duši

Písmo: A- | A+

Máte radi rozprávky počas vianočných a koncoročných sviatkov? Aj ja sa rada ponáram do príbehov z ríše, kam majú prirodzený prístup deti.

Ako štvrtáčka v škole v prírode som pred spaním rozprávala svojim spolužiačkam príbehy na dobrú noc. Rozprávky a uspávanky, svet archetypov a symbolov je dodnes mojou vášňou.

V dospelosti máme čarovný svet v sebe ukrytý pod povrchom, nánosom bežných denných povinností a starostí. Vo chvíľach stíšenia a oddychu sa s ním môžeme spojiť nielen sledovaním filmov alebo čítaním, ale nazretím aj do vlastnej duše. Ako?

Uvoľnením tela i mysle presuniete pozornosť do svojho vnútra, ktoré je spojené so symbolickým svetom. Nájdete tam miesto pokoja a sily. Stretnete sa v ňom so svojou Múdrosťou. Môžete jej položiť jednu otázku a ona Vám odpovie. Áno, je to Múdrosť vo Vašej vlastnej duši.

Ak chcete pookriať a občerstviť sa na duši, pobudnúť s Vašou Múdrosťou, ponorte sa do svojho vnútra. Aby ste sa s ním ľahšie spojili, využite na to pomôcku, nahrávku sprievodného slova hlbokou relaxáciou, krok za krokom. Alebo ju môžete počúvať ako rozprávku na dobrú noc... Stiahnite si ju tu >>>.

Krásne sviatky.

Skryť Zatvoriť reklamu