Twilight mánia

Už celkom utíchla ale verní fanúšici sa nájdu vždy.Ľudia,v ktorých kniha o láske medzi upírom a Bellou silne utkvela.Podľa môjho názoru sa túto knihu dá buď milovať alebo nenávidieť.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (32)
Obrázok blogu

Obrovská láska medzi Bellou a upírom Edwardom,ktorý zo začiatku prahne po jej krvi až neskôr po jej láske,pozná takmer každý.Ale táto kniha je oveľa viac ako len kniha.Nejde len o trápny vymyslený fantasy príbeh.Má v sebe kus srdca.Je to kniha,ktorú len s ťažkým úsilím odložíš.

Veľa ľudí ju odsudzuje,ale pravdou je,že jej autorka Stephenie Meyer,si zaslúži obrovskú poklonu.Napísať toto vyslovene umelecké dielo určite muselo stáť veľké úsilie.úžasný námet,detaily,moderné spracovanie sú kladmi tejto knihy.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Už len samotný obal z diaľky kričí:,,Poď a prečítaj si ma! "

Za pár mesiacov sa medzi tínedžerkami ale aj staršími ženami vytvoril obrovský fanklub.Bábiky Barbie s tvárou Edwarda a Belly,tričká s nápismi I love Edward a iné sú len slabým odvarom tejto mánie.

Dokonca v týchto dňoch pribudla aj vosková figurína Roberta Pattinsona(Edwarda) do múzea voskových figurín Madame Tussaud v Londýne.Proces tvorby tejto figuríny s úzkymi nohavicami,neupravenými vlasmi a zdvihnutým limčekom(ako to Edward nosí) trval 4 mesiace a stál 150 000 libier.

Na záver poviem už len toľko,že túto knihu vrelo odporúčam.Dá vam oveľa viac ako len obyčajná kniha.V štyroch dieloch Twilightu sa odohráva celý život hlavných hrdinov a ty sa môžeš stať akousi súčasťou nich.

Skryť Vypnúť reklamu

***Po prvé,Edward je upír.

Po druhé,nejaká jeho časť a ja neviem aká asi silná môže byť,prahne po mojej krvi

A po tretie,nekonečne a neodvolateľne ho milujem***

Bella

Lenka Haluzová

Lenka Haluzová

Bloger 
  • Počet článkov:  15
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Svojej fantázii dávam krídla a srdcu dvere dokorán :o) Zoznam autorových rubrík:  NezaradenáZrkadlo mojej myslePoviedkyPoézia

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

682 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu