Medvedev

Slovensku republiku navštívil Ruský prezident Medvedev. Zarazilo ma keď som videl tú hŕstku protestantov ktorí obviňovali Rusko z porušovania ľudských práv. Zdá sa mi to smiešne, že to ešte dnes vyťahujú, lebo ľudia čo to mali na svedomí sú už dávno pod zemou. Je to to isté akoby Angličan prišiel do Francúzkej reštaurácie a začal by tam kričať na časníkov, že sú zodpovední za Napoleonské vojny. Niektorí tvrdia, že stretávaním s Rusmi potvrdzujeme to, že sme komunisti. Zdá sa mi to smiešne, lebo ak sa trochu zamyslíme, uvedomíme si, že na energetike Ruska sme závislí a preto ne nevyhnutné držať s Rusmi dobré vzťahy a nejedná sa o žiadne pozostatky komunizmu a podobné bláboly.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (8)

Návštevu Ruského prezidenta sprevádzalo podpisovanie dôležitých zmlúv. Ako veľmi galantné považujem darovanie protónového urýchľovača zdravotníctvu, ktoré má iba Rusko, Usa a teraz my. Podpisy zmlúv zabezpečia nové pracovné miesta Slovákom a preto ešte raz, zdá sa mi veľmi smiešne, že proti takej vzácnej návštene niekto protestuje.

Pavol Hofbeck

Pavol Hofbeck

Bloger 
  • Počet článkov:  22
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Obdivovateľ života, kreatívna bytosť, človek, ktorý po sebe chce niečo zanechať. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu