Viete "Gúgliť"? A chcete súťažiť?

Dnes som sa skoro zapojil do súťaže v rádiu, ktorú organizovalo rádio. Žiaľ, nedostal som sa na rad, niekto bol rýchlejší. Ostáva popriať si šťastie nabudúce, prípadne zablahoželať výhercovi. V tom mi ale doplo, že práve urobenie súťaže je celkovo fajn. Možno aj tu, na tomto blogu na SME. Zapojíte sa do malej súťaže?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (8)

V rádiu išlo, samozrejme, o reklamu. Konkrétne rádio sa dohodlo s konkrétnym kníhkupectvom a výsledkom je, že má rádio niečo pre poslucháčov, kníhkupectvo má reklamu a jedna šťastlivá má poukážku na nákup, čo sa pred sviatkami určite hodí.

A teraz k súťaži. Ponúkam kvalitný odkaz z mojej knižnice (viac ako 150 ľudí denne, PR3) na web či blog víťaza. Cena poteší hlavne rôznych SEO kúzelníkov či tých, ktorí sa jednoducho chcú dostať trochu vyššie vo výsledkoch vyhľadávania legálnou cestou. Teda tomu, kto ako prvý zistí (akýmkoľvek spôsobom) a dá do komentárov odpovede na nasledovných 5 otázok:

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

1) Ktorá kniha z Greenie knižnice je zameraná hlavne na démonickú čarodejnicu?

2) koľko tzv. Klárkohodín má text dlhý 1 069 425 znakov?

3) Ako sa volá štvrtá poviedka z Greenie knižnice, ktorá sa odohráva niekedy v roku 2052?

4) Na koľko strán sa dá vytlačiť dielko s menom Malá kniha zdravia?

5) Vymenujte aspoň dve knihy, ktoré napísala Veronika Černucká

Teším sa na odpovede a prvému (alebo prvej) určite držím palce. Správne musia byť všetky odpovede a v jednom komentári.

Stanislav Hoferek

Stanislav Hoferek

Bloger 
  • Počet článkov:  75
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Optimista, úprimný blázon a človek, ktorý chce zmeniť svet k lepšiemu. Niekedy drzý a často hľadajúci vo všetkom nejaké súvislosti. Preferujem dialóg a kompromis pred inými riešeniami. A nemám rád spamovacích magorov, náboženských fanatikov či "expertov na život" :) Som autorom rôznych textov, medzi obľúbené patrí trilógia Vodná planéta. Zoznam autorových rubrík:  filozofia a názoryKnihyPolitikaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu