Je normálny

Nechcel by som byť tvorcom reklám. Podľa mňa nie je normálne ani prirodzené mať tvorivé obdobie, keď si to biznis zažiada. Mňa osobne napádajú skvelé veci...pri ceste na poštu, v buse SAD, večer so psom na rukách...niekto je tvorivý, niekto asi musí byť tvorivý...pod tlakom času a kšeftu.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Iste ste si v prestávke počas filmu/seriálu/správ alebo len tak, kútikom oka či v rámci nudy alebo z ďalšieho z kvanta dôvodov všimli jednu reklamu. Istý  mobilný operátor nám v nej ponúka najvýhodnejší paušál.

Netreba štatistiky na to, že ľudstvu dominuje komunikácia...najlepšie mobilná. SMS-ky. Už aj babka vie, čo to je. Aj vnučka. Podanie informácie. Byť prvým, kto tej  susede v trvalej  škodoradostne povie, že jej mačku práve prešlo smetiarske auto. Alebo sa dozvedieť, že moja dcéra namiesto prijímačiek na jazykové gymnázium prijíma iný jazyk. Asi slovenský, dúfam. Jednoducho, zavolám si kedy chcem, kam chcem, komu chcem a nech to stojí málo. Veď je kríza. Alebo bola, tak nech to zohľadnia.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

 A zrazu je tu najvýhodnejší paušál. Pokecáme či popíšeme aj o tom, čo sa deje aj mimo bežných tém na ohováranie.  

 To príde zákazník, na tabuli (veľkej TV) si prečíta, kým má byť a ako sa správať a podľa toho sa zachovať. Kotkodáka, rapuje v rýmoch, má neviditeľného kamoša, ovláda príslovia, cicia krv, hanbí sa, je prispatý, aj na húsenkovú dráhu si trúfne. Človeče, neber  to. Keď to vyhovuje takýmto, tebe to sadne ako uliate.

Absolvoval som húsenkovú dráhu. Skutočnú, aj ako metaforu života J V iných oblastiach života nekotkodákam, nerapujem, nevysávam ľuďom krv, nemám duchovného kamaráta, nehanbím sa. Asi nie som potom dostatočne kvalifikovaný na daný paušál.

Skryť Vypnúť reklamu

Chválim herecké výkony. A chápem snahu privyrobiť si v reklame. Ktorá mi síce nič nedala. Ani ma nepresvedčila o tom, že strápňovanie sa v televízii je najvýhodnejšie. Ako pre koho.  Teším sa na reklamu, v ktorej si akože zákazník pri vstupe do pseudopredajne prečíta titulok tohto blogu.  

Pavol Horňák

Pavol Horňák

Bloger 
  • Počet článkov:  59
  •  | 
  • Páči sa:  5x

Bloger sa narodil v Nitre (*1981) kde o 23 rokov neskôr vyštudoval anglický jazyk+literatúru v kombinácii so žurnalistikou. Vždy vedel čo chce a nikdy sa mu k tomu nechcelo, tak vedie rôznorodý život. V písaní vyznáva "slovný fitnes". Aktuálne je hlavne otec a manžel. Zoznam autorových rubrík:  rozprávkyvšemožnépoviedkypoézia

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

682 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Skryť Zatvoriť reklamu