Zvoľte správne bytové doplnky a osviežte vaše bývanie!

Písmo: A- | A+

Bývanie je samo o sebe priestorom, kde trávime najviac času. Slúži nám na oddych, realizáciu našich snov, prežitie ťažkých chvíľ alebo tých najkrajších momentov s našimi blízkymi.

Ak sa do niečoho oplatí investovať čas aj peniaze tak je to určite práve do nášho domáceho priestoru. Ako si skrášliť priestor okolo vás lacno a zároveň nesmierne esteticky?

Ktoré bytové doplnky úplne zmenia atmosféru miestnosti?

 Bytové doplnky sú samé o sebe skvelou a lacnou variantou na obmenenie priestoru a vzhľadu vášho interiéru. Aj malé drobnosti vedia vo svojej podstate úplne zmeniť atmosféru miestnosti a dodať jej nový vzhľad. Medzi nadčasové bytové doplnky patria rôzne rámiky na fotografie, rastliny – živé alebo umelé kytice, vankúše, deky, koberce. Môžete ich rôzne obmieňať vzhľadom na vašu náladu a pritom nestoja veľa peňazí. Ide teda o skvelý prostriedok na docielenie výraznej zmeny, ktorá však nezruinuje váš rodinný rozpočet.

 Rovnako obľúbené sú aj praktické dekorácie ako napríklad o sviečky, difuzéry, aromalampy, knižnice, či stojace lampy. Praktické využitie spolu s pekným nadčasovým vzhľadom vám môže priniesť bytový doplnok, ktorý budete používať aj niekoľko rokov. Sviečky samé o sebe sú veľmi praktickým spoločníkom a dokážu vytvoriť nezameniteľnú atmosféru. Ešte krajšie môžu vyzerať v kombinácii s elegantným svietnikom, ktorý pridá interiéru estetickú hodnotu.

Tipy na skrášlenie vášho interiéru

 Medzi súčasné trendy, ktoré môžu neuveriteľne podporiť útulnosť a „domáckosť“ vášho bývania patria určite rámiky. Sú nadčasové a používajú sa od nepamäti, no v súčasnosti je veľmi moderné kombinovať do rôznych nástenných galérií. Môžete využívať fotografie s abstraktným umením, známymi reprodukciami, vlastnými výtvormi, či obľúbenými citátmi. Momentálne ide o najmodernejšiu súčasť domácnosti. Veľmi obľúbené sú aj závesné kvetináče, poličky s obrázkami a knižkami, či zaujímavé zrkadlá.

 Ďalší prvok, ktorý môže absolútne rozžiariť akúkoľvek miestnosť je výrazný koberec. V súčasnosti sú nesmierne obľúbené farebné koberce s geometrickými vzormi. Okrem estetického účelu sú aj nesmierne praktické, najmä počas zimných mesiacoch a doprajú vám pocit domova v podobe mäkkej, teplej „pôdy“ pod nohami. 

Skryť Zatvoriť reklamu