Přes den lhal a v noci krad – Róbert Fico, sociální demokrat

Súhlasím, myslieť si že Róbert Fico je sociálny demokrat môžeme len s veľkou dávkou naivity.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

Naivita, ktorá môže byť v tomto prípade trestuhodná, aj keď zrejme nie trestná

Kto je teda toto bordové monštrum, manipulatívny krikľúň, ktorý už dávno nezvládol svoj prepad do vlastnej temnej emocionality ? Je to nešťastník, ktorý sa veľmi, veľmi bojí a preto jeho mokrým snom sú predčasné parlamentné voľby. Bojí sa zodpovednosti za svoju minulosť. Keďže vo vytváraní napätia v spoločnosti je vysoko nadpriemerný a nepozná hraníc ani dna, už sa od neho odvrátil aj jeho dlhoročný Sancho Panza – Peter Pellegríni.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Darí sa mu to z dvoch dôvodov. Prvým je, že disponuje skvelým politickým predpokladom – klamať za akýchkoľvek okolností. Keďže v jeho svete klamať nie je zvrátené , ale sebecky racionálne, akúkoľvek pravdu zo zásady ignoruje a týmto každú diskusiu sebecky degraduje. Druhým je nekompetentnosť terajšej vlády v ktorej pevne držia opraty zákerný Igor Matovič a štartér a vekslák Boris Kollár, v ktorého svete sa dá každý kúpiť, je to len otázka ceny.

A preto odkazujem voličom tohto korupčno-klientelisticko-oligarchistického monštra ( Grigorij Mesenikov, prezident IVO ), nedajte sa ďalej urážať týmto falošným prorokom. Veď aj u vás musí existovať nejaká hranica tolerancie, tým že dávate svoj hlas tomuto politikovi, ktorý už dávno rezignoval na zodpovednosť a ktorý naozaj nedokáže absorbovať ani základné pravidlá slušnosti , sami prispievate k tomu, že zlo a hrubosť v našej spoločnosti zväčšujú svoj vplyv a dosah. Naša spoločnosť, aj keď úplne chápem mieru frustrácie z reality si už jednoducho nemôže dovoliť rozširovať názorový tábor antisystému, preto že tento politik s temnou minulosťou nás a to všetkých ženie doslova do záhuby.

Skryť Vypnúť reklamu

Tých pár čitateľov, ktorí si prečítajú tento text si ste všimli, že autor vôbec nespomenul taký politický hnoj ak je Ľuboš Blaha. Ten nie je naozaj hodný rozumnej argumentácie, ale len opovrhnutia.

          

Ivan Mlynár

Ivan Mlynár

Bloger 
  • Počet článkov:  27
  •  | 
  • Páči sa:  137x

Verím v pravdu a spravodlivosť, verím v potrebu zmeny v spravovaní našej spoločnosti Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

3 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

2 články
Skryť Zatvoriť reklamu