Boží mlyn a spravodlivosť Trojjediného.

Tak dvaja, z naj zradcov a exministrov školstva, mládeže vedy a výskumu SR skončili k dnešku svoju celoživotnú púť. RIP.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

I členom ich rodín - exministrov školstva porevolučnej samostanej SR - Szigetiho i Ftáčnika.

Tým, ktorí s spolu s Martinom Froncom zotročili na už vyše 20 rokov naše pedagogičky regio-školstva Slovenska. Prišiel spravodlivý trest a neužili si veľa svoje nezaslúžené vysoké dôchodky. Ani jeden z nich... Lebo ich náš Pán predčasne povolal na osobný súd. Nekompromisne. Za spôsobené zlo našim deťom, mládeži, žiakom a študentom. A ich početným rodičom, zákonným zástupcom a verejnosti.

Ich vina je veľká. Posúďme spoločne. a objektívne. V rokoch 2003/2006 postupne zrušili v Nežnej1989 ťažko vybojovaný status slovenského učiteľa ako štátneho zamestnanca. A promtne mu dodnes zabezpečilki status pracovníka verejnej služby. samozrejme s brutálne oklieštenou platovkou platnou dodnes. O.i., aj vďaka s nimi dodnes kolaborujúcej pracovníčke odboru financovania škiolstva - Ing. Jarmile Belešovej. Doskáču určite. Len nevieme kedy. Za Grohlinga a kolaboranta a spolupracovníka tajnej polície komunistov -.?Mirona Zelinu s dvoma me krycími menami spolupracovníka ŠtB v analoch Ústavu pamäti národa Sr - sotva- Grohlingovho veľmi dobre utajeného hlavného poradcu súčasného ministra a autora nového Vysokoškolského zákona. Zelina zas raz dômyselne s dlhoročnou praxou agenta komunistickej ŠtB - okamžite rozpútal vášne a rozjatril akademickú obec. . Spojenie liberála a komunistu vyzerá navonok neprestrieľne. No, akademickí funkcionári a š členovia Rektorskej konferencie SR a časť VŠ študentov už demaskovala ich školské politiky a búria sa aj verejne na protestoch !!! Personálna situácia na ministerstve je preto viac ako povážlivá...

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Bol to ako hlavný iniciátor hzrušenia prvého porevolučného projektu reformy nášho regio.školstva so symbolickým názvom Konštantín, ktorý ho spolu s nebožčíkom Boží mlyn zamlel !) - komunistom, ateistom a aktívnym bezbožným agnostikom - Prof. Ivanom Turekom, rodákom z mojich rodných Krompách (jeho rodičia Jozef a Anna ma vynikajúco edukovali - RIP všetkým trom) aj s vtedajším šéfom in školskej inšpekcie Vladislavom Rosom - projekt Konštantín dehonestovali a, rozbili a úplne jutlmili. Na ministerské priame pokyny tria lodkundesov - M. GFtáčnik, , M. Fronc a L. Szigeti vypracovali reformný projket tregioškolsgtva s názvom Milénium, ktorí sme im pomerne hravo rozbili my&, kfresťanskí a prosovciálni pedagógovia vtedajšieho še fregio-školstva a plnew s ním vyhoreli aj vďaka mne a aj mojim logickým a argumentačným článkom vo vtedajších Učiteľských novinách.

SkryťVypnúť reklamu

Preto sa na desaťročie odmlčali a mlčali až do riku 2015. Pretože ich hôlavný cieľ - klonzervácia a udržanie socialiostického a prokomunisgtického modelu školstv a sa im podarilo ZACHOVAŤ v postate dodnes !!! A to je ich cvedľké víťazstvo na poli boja o charaker a osobnostnú štruktúru žiaka a študenta SR v 21. storočí. A Zelina za Grohôlinga kočíruje už nielen regio-školstvo, ale školstvo univerzitné a vysoké u nás na Slovensku. A opičiak štátny tajomník ministerstva je iba vyložené zásterkou spolupracovníka ŠtB Mirona Zel.inu ! 81, či 82 -. ročný páprda a stroskotanec. Prežíva comback. Neviem, koľko má presne rokocv , pretože v jednom zväzku spolupracovníkov ŠtB s krycím menom Pedagóg má rok narodenia - september 1940, no v druhom anále má s krycím menom Miron - september 1941.... Už vtedy bol prefíkaný ako líška. Udal dva rozdielne roky narodenia, aby mohol pružne meniť svoju identitu, ak by sa zoznamy spolupracovníkov komunistickej polície - ŠtB - raz zvefrej§ňovali, čo sa aj po Nežnej 89 stalo realitou.

SkryťVypnúť reklamu

Zelinovci a Grohlingovci sú ťažkými súpermi pre každého seriózneho pedagóga. Aj pre mňa!!!! No, zaprisahal som sa Bohu, že zlú zelinu musím raz vykántriť aj s nasadením vlastného života a občianskej pedagogickej cti a roduverného chlapa. Nie, rúčky od dáždnika. Jeho atak a znovuzrodenie bolo z jeho strany starostlivo načasované. Keď m§ňa internovali, v roku 2015, roku 2016 ma vyhodili ako rebela a škodnú z regionálnych učiteľských služieb - 27 mesiacov pred dovŕšením termínu riadneho dôchodku (!) -beštie!-, spolu s kolegyňou na jednej ZŠ v v Bardejove. A dostali ma na psychiatriu, po takmer úplnej strate občianskych práv a dôstojnosti v regióne Bardejova. Na staré kolená a v dôchodku ma prinútili stať sa migrantom, zanechať celoživotných priateľov, kolegov a známych a presťahovať sa s rodinou do Prešova - od roku 2017!!!! No, s Ficom, Richterom a šéfom školských odborov PaVolom Ondekom z Raslavíc, sa súdruhovia poriadne sekli a prerátali !!!! Vďaka Bohu a manželke i prepustenej kolegyni fungujem. A Miron -zlá- Zelina - bude až do posledného výdychu jedného z nás pod tvrdým, , objektívnym a pravdivým drobnohľadom !!!

SkryťVypnúť reklamu

ProsocJoker Ivan Olejár, okolonosťami vynútený migrant, Prešov, 3.2.2022;

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  827
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
SkryťZatvoriť reklamu