reklama

Cuki - S u k i ! Dnešné LŽI @ HOAXY N a la Nagy@Korčok. Posrestajte ich v duchu novo prijatej legislatívy z piatku - 25.2.2022 !!

Tak také označenienie plné pohŕdania kijevského vojnového redaktora vo zverejnenom videu . aj na sme.sk- dal okupantom!

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Na videu je zasiahnutý bežný obytný dom občanov Kijeva. Hanba ruským okupantom. Sláva Ukrajine. Obrancom Kijeva i každej piade rodnej krajiny voči Putinovým zachvatčikom. Aj dcéra hovorcu Putina Lina Peskovová vyjadrila na sociálnych sieťach slovami SPOP WAR ! na Ukrajine- presvedčivý a jednoznačný postoj k ataku ruských vojakov !!! Na rozdiel od jej otca schvaľujúceho krviprelievanie...

"Neexistuje jediná vec, ktorú by okupanti nepovažovali za prijateľný cieľ. Bojujú proti všetkým. Bojujú proti všetkému živému: škôlkam, obytným domom aj proti ambulanciám," vyhlásil Zelenskyj vo svojom prejave.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Výsledkom je najnovšie aj mŕtvy šesťročný chlapec, po dvoch dievčatkách a 17 zranených deťoch z jednej z ukrajinských materských škôlok. Ruskí vojaci sú krvilačné zveri !

Tvrdí, že ruské sily „vystreľujú rakety na celé mestské časti, v ktorých nie je a nikdy nebola žiadna vojenská infraštruktúra“. Dodáva však, že "budeme bojovať tak dlho, ako to bude potrebné pre oslobodenie krajiny".

Varujem a vystríham ruské S U K I : "Skôr než nľs zabija Vl. Putin - Z A B I J E M E S A N E N Á V I S Ť O U S A M I a S A M É ! Putinom zasiatou -Nenávisťou-k nevinným ukarajinským bratom a sestrám my sami R U S I - SUKI !!!!"

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Prosím Vás pekne. Včera bol uzákonený súbor paragrafov reprevívne odsudzujúci a postihujúci všetkých vojnových štváčov a násilníkov, nielen na sociálnych sieťach a Internete, alwe aj napr v televízii(!)!!!.

To, čo práve predvádza slovenský minister obrany Jaro Nagy na TA3 je jednoznačne naplnením obsahu verejného rozoštvávania občanov SR. Konkrétne menuje najmenej spoluobčanov - P. Pellegriniho a R: Fica ako pomaly pruouských AGENTOV a podportovateľov agresie Vl. Putina. Odkiaľ berie na to právo a zákonnú legislatívnu oporu, arogantný Nagy. Veď obaja spoluobčajne jASne a verejne aj na TA3 odsúdili násilnú agresiu Vl. Putina spojenú s vojnovým konfliktom na Ukrajine. Som toho svedok.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Toto je vedenie k svornosti a jednote národa už PO napadnutí Ukrajiny ruskýmmi agresormi.?! to je nenhorázne vyvolávanie nejednoty a destabilizácie obyvateľstva SR! Vojnový zločin s pálkou od 22 do 25 rokov, pán Nagy. Koledujete si o) !! Jasne a rpeukazateľne !!! Dvojica by mala na§ OKANŽITE PODAŤ T R E S T N É OZNÁmenie v duchu p NR SR prijatej čerstvej legislatívy. AAj vy pán predseda NR SR - Boris Kollár. A príkladne ho poterstať za hanebné čšiny v čase zúriacekj vojny v m atičke Európe i EÚ !!!! Ja by som tak určite vykonal, úpokiaľ by som v SR čosi hznbamenAL. nNo. som iba občan NULA !
JA tak môžem , konanie ministra obrany J. Nagyho iba pravdivo popísať a zdokumentovať ako na mňa ako 66-ročného občana -. pedagóga a kresťanského teológa a pacifistu - zapôsobilo. Je mi ľúto. že máme takého TUPÉHU a plného násilia a nenávisti ministra obrany - Jaroslava NAGYho!

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Sláva Ukrajine (!), prevolávam s hrdinským prezidentom Volodymyrom Zelenským aktívnym , obrancom so zbraňou v ruke (!) - Kijeva s Kličkovcami i spoluobčanmi. To sú PRAVÍ a originálni hrdinovia dnešných dní a bojovníci za slobodu Európy. Nie krikúň a demagóg J. Nagy. Hanba mu !!!/

A máme tu ďalšiu obrovskú lož a hoax z úst ministra zahraničia I,. Korčoka odvysielanú v Markíze asi o 23.39 v relácii na telo. Tvdil nám občanom, že SR zatiaľ neuzatvorila náš vzdušný priestor, pretože čaká na dnešné večerné stretnutie zástupcov štátov NATO a príjme v riešenia našich bezprostredných susedov o b ich vzdušných priestoroch § V. Chcem zradcu Korčoka uistiť, že k 12:00 SEČ majú všetky naše susedské krajiny NAIO majúce priamu hranicu s Ukrajinou a Ruskom v EÚ -od Bulharska po Fínsko- UZAVRETĚ VZDUŠNÉ PRIESTORY KRAJÍN - O K R E M V A J A T A J Ú C E H O S L O V E N S K A : Hanbím sa, že som Slovák a tAKTO OKATE kolaborujem týmto hrubo s Putinpovým RUSKOM !!!! Týmto konaním MA chcete akom svojprávneho občana Slovenska presvedčiť, že na také nepriateľské konanie voči hrdinovi - Zelenskému @ obrancom Ukrajiny -existuje ospravedlnenie Slovebnskej diplomacie (?!), pán občan Ivan Korčok?! Možno. agent Vl. Putina...

RNDr. et PaedDr. et PhilBc. et ThMgr. Ivan Olejár, PhHKI; prosocJoker, Prešov, 11.39, 27.2.2022Čítajte viac: https://svet.sme.sk/c/22849821/vojna-ukrajina-rusko-minuta-po-minute-27-2-2022.html

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  982
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

292 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu