reklama

Mierotvorca Putin z Ruska. Termín akcie - po OH - dodržal po vzore anexie Krymu jeho vtedy neoznačenými zelenými mužíkmi - RUSMI z armády-ešte ZSSR!

Dátum a čas 21.februára 2022 o 20.30 stredoeurópskeho času vojde do dejín matičky Európy. Uznaním nezávislosti DĹR a LĽR

Mierotvorca Putin z Ruska. Termín akcie - po OH - dodržal po vzore anexie Krymu jeho vtedy  neoznačenými zelenými mužíkmi - RUSMI z armády-ešte ZSSR!
Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Stalo sa to podpisom dekrétu uznania nezávislosti:

1/ Doneckej ľudovodemokratickej republiky; a;

2/ Luhanskej ľudovodemokratickej-republiky.

RUSKOM a jeho prezidentom - Vladimírom Putinom a dumou A PARLAMENTOM.. Zároveň traja aktéri podpísali aj zmluvy o spolupráci. A tak dali definitívnu bodku za vyše osemročnou OBČIANSKOU VOJNOU na Východe Ukrajiny. A zachovali status M I E R U a nenásilia v matičke Európe.

Kto a čo Putina inšpirovalo?§ Ja vám to poviem, pretože mu vidím do hlavy i žalúdka. Je to zhruba po vzore rozdelenia povojnového Nemecka veľmocami na proruské - Východné a prozápadné - Západné Nemecko. To je všetko. Preto to pokladám za zachovanie mieru pre Európu i svet. A nikdy a nikto ma nepresvedčí o inom. Putin väčšinu aktívneho života strávil práve ako dôstojník KGB vo Východnom Nemecku. Majte sa .A položte si otázku. Bol byx mier v Európe i koniec II. svetovej vojny, ak by sa veľmoci nedohodli o rozdelení Nemecka?! A podobná situácia sa vyvinula od roku 2014 na Ukrajine. A Putin našiel podobné riešenie. Verím,. že mierové. Určite sa nemýlim. Copyxright na tieto moje tvrdenia, nikým na svete doposiaľ nezverejnené ! Nepublikované nikým. Mám prvenstvo na svete, hoci som iba radový vidiečan a sedlák.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Doslovne vypálili rybník vojnovým štváčom na jednej i druhej strane sporu na Ukrajine. Mierovým a protivojnovým konečným riešením. Ďakujeme Pane - za riešenie mierovou cestou. Amen . Bohu vďaka !!!!

Napriek spŕške komentárov odsudzujúcich rozkazy Putina po ratifikácii federálnym zžhromaždením Rjuska o uznaní dvoch ľudovodemokratických republík na území východnej Ukrajiny - večer 21.2,2022. . Aj ja dodnes snívam o Tatralande v lone Slovenska - nezávislom štáte od blavocentrizmu pod Tatrami s radikálne lepšou starostlivosťou o sociálne slabé skupiny občanov na území dnešného Slovenska. A to som už hitlerovec? Stalinovec? Fašista? Komunista? Terorista?!. A, ak by ho 8 rokov po vzniku uznala veľmoc ako Nemecko, Británia, Francia či Rusko, bolo by to neakceptovateľné pre zvyšný svet ?! Bludy. Aj samostatné Slovensko nebolo uznané r.1993 celým svetom okamžite.. A naopak, dodnes sme neuznali - vyše desaťročie (!) Kosovo?!!! v matičke Európe?! Tak čo to za diametrálne odlišné a bezzásadové postupy SR na poli medzinárodnej diplomacie?!) Ruskí poslanci odhlasovali všetky podpísané zmeny Putinom. Vrátene možností vytvárania vojenských základní na obsadenom území. Moskva si chce na sankcie zvyknúť.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Nemecko práve - 22.2.2022 stoplo projekt NOSREAM II - spoločný projekt s Ruskom ako odpoveď na dianie na východnej Ukrajine. Plyn nebude tiecť. Popoludní idú na Rusko tvrdé sankcie západu - EÚ a USA i ostatným krajinám sveta. Iba Nikaragua a Sýria dali podporné stanovisko samostatnosti dvoch nezávislých ľudovodemokratických republík na východnej Ukrajine. Rusko je primárny dodávateľ energií pre EˇU. Na to pamätajme. Rusko je na sankcie pripravené.

A prejav Putina. Rusko sa hlási v ňom otvorene prihlásilo k neoimperiálnej politike. I k pokračovaniu studenej vojny so západom, stredom i východom EÚ!!! To je kvalitatívne nová situácia., To už nie je iba výlučne západná Európy !!! Sme v 21. storočí III. milénia, súdruženko Putin !!!

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Putinova súčasná málom zodpovedná b politika sa dotkne každého Rusa. Už pri anexii Krymu došlo k faktu, že plat vo výške 1000€ sa po sankciách za Krym - skresal na polovicu - 500€. Teraz poklesne pod štvrtinu- 250€(!), v dôsledku ekonomických sankcií zvyšku sveta. . To je sotva prijateľné pre väčšinu obyvateľov Ruska. Preto Putin v prejave zahral Rusom na vlasteneckú a nacionalistickú strunu. Svet sa má vrátiť - pred rok 1997. Teda aj štáty strednej a východnej Európy pred vstup do NATO!!! Do čias Ríše zla - ZSSR a Waršavskej zmluvy. To je nebezpečná požiadavka Putina.

Zahral aj na náboženskú a kultúrnu strunu. Hovoril o genocíde obyvATEľstvga. Jazakovom útlaku rusky hovoriacich občanov Ukrajinyx. I o útlaku náboženskom. Osobitne pre pravoslávie na čele s mw etropolito,m Patriarchálnej Rusi. Okiešťovaní ich náboženskewj slobodyy. Na úkor katolískej Cirvi na území Ukrajiny. To sú korene ruskej povahy. V. P%utin - v ničom nezaostal za prejavmi architektov III. ríše na čele s Jozephom Goebelsom - národných socialistov Nemecka Ani za komunistom-netvorom - J.V Stalinom. ... Nikdy (ako Fico či Bláha na Slovensku(!), sa nezmieril s porážkou komunizmu a oprášil metódy propagandy fašizmu. Ako dvojhlavý drak. z rozprávky. No, Bohužiaľ, toto je stav Európy na prahu tretieho milénia - násilnícky a vojnový. Kedy a kde PROSOCI´ÁQLNOSŤ ani zo strany KATOLíCKEJ i PRÁVOSLÁVNEJ CIRKVÍ - stále nemá miesta v politike i občianskomi náboťenskom živote spoločnosti ako celku §§§!!!!_ Prečo asi, priatelia?

SkryťVypnúť reklamu
reklama

No. REÁLNA C E N A za mier, aspoň na súčasnej - Západnej Ukrajine je pre Rusko super vysoká. Putin jednoznačne použil model rozdelenia Nemecka medzi veľmocami po II. svetovej vojne na Ukrajine (To je moje originálne hodnotenie, na ktoré uplatňujem svoj autorský copyright(!) !!!! V. PUTIN ním logicky a plne potvrdzuje ním svoju dlhoročnú aktívnu službu vysoko postaveného dôstojníka všemocnej komunistickej KGB na území Východného Nemecka (!) To mi nik na svete nevyvráti!!!! Toto moje jedinečné analytické odhalenie konania V. Putina, starého KGB-áka pred celým svetom(!)

Či je to invázia? Redaktori a odborníci i pozorovatelia na Ukrajine - zatiaľ nevedia. Aj pôjdu do Mariapoľu a ďalej na Kyjev - je to ivázia a vojnová agresia Ruska voči Ukrajine ako nečlenovi NATO: Je možné, že sa Ukrajina bude brániť vojensky?! Ako nečlen NATO - sotva. No, uvidíme.

Napriek uvedeným faktom : Ťarcha mieru a vojny je jednojednoznačne na Vladimírovi Putinovi ! Zatiaľ má zelenú M I E R !!!!?

prosocJoker Ivan Olejár; Prešov, 21.2.2022;

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  982
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu