reklama

Násilie, zlo bude dominovať na Ukrajine naďalej.. Odhodlanie zlomiť Ukrajincov, istá denacifikácia, demilitarizácia. Musí prejsť ruská Nežná či Majdan

Existuje jedna jediná sila schopná ich zastaviť a poraziť - O B Č A N I A - jednoduchí Rusi !!!! Musia previesť Majdan

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

UKRAJINSKý Majdan či Nežná revolúcia v Československu (!) zamerané na odstavenie od moci Vladimíra Putina v súčasnom Rusku. Podobrotky či pozlotky. Potom zavládne znovu mier, priatelia. Žiadna iná sila, okrem más ruského ľudu a zomknutých občanov nezhatia násilie na Rusku. Tobôž nie Ukrajina alebo NATO či EÚ. To si láskavo uvedomte a podľa roho konajte .Som šťastný, že náš Pán ponúkol riešenie mne a okamžite ho tlmočím svetu. Ustráchaný a občanmi vlastnej krajiny zneistený Putin a jeho krutovláda musí raz skončiť na smetisku dejín. Dôkaz: Putin @ comp zakázal mierové a protivojnové pochody OBČANOV a AKTIVISTOV na území celého Ruska. Prečo? Tušia svoj neslávny koniec Ako v Československu v Roku 1989. Či práve na Ukrajine v roku 2014. Koniec moci V Putina v Rusku sa blíži.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Preto zvyšný svet musí AJ takto orientovať svoje mierové a protivojnové iniciatívy. Ústretovo a priateľsky voči väčšine ruských občanov. Pozorujem, že sa to deje iba výnimočne a mizivo. A to je cesta do pekla. Tvrdím to ako prosociálna osobnosť, ktorej násilie sa bridí.

Tu sa ukazuje veľkosť evanjeliového posolstva Pána Ježiša: Milujte svojich nepriateľov a konajte im DOBRO! Veď, akú zásluhu máte, keď výlučne milujete iba svojich blížnych bratov a sestry?" Milujte aj nepriateľov a nebeský Otec Vám pridá pokoj. Zdá sa mi, že toto posolstvo ignorujú a podceňujú politici zvyšku sveta v nepriateľských pozíciách voči Rusku ako celku i politikom ich elity. A to je zlá východisková pozícia pre mier na Ukrajine.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Z tvárí i rečí ruských politikov, teda z ich NEVERBÁLNEJ i VERBÁLNEJ K O M U N I K Á C I E bolo cítiť hlboké presvedčenie, odhodlanie a nezmieriteľnosť k Ukrajine - realizáciu jej DENACIFIKÁCIE a DEMILITARIZÁCIE raz a navždy a za každú cenu. Nedovolí im to J E D I N E - ich vlastný ruský ľud a spoluobčania! ?! Nik iný tento kolos zla nedokáže zlomiť a zastaviť v 21. storočí.

A MOJE originálne riešenie násilnej situácie v duchu evanjeliového zákona lásky? Tu je:

Mierová zmluva medzi zvyškom sveta a Ruským Ľ U D O M na likvidáciu vojny na Ukrajine !

Ruský a ukrajinský ľud a občania krajín i krajín zvyšku sveta sa zaväzujú ukončiť vojnový konflikt na Ukrajine za aj za týchto podmienok a náležitostí:

SkryťVypnúť reklamu
reklama

1/ povojnová ekonomická pomoc bude orientovaná tak na Ukrajinu ako aj na Rusko v proporcionálnej miere;

2/ všetky obete vojny sa prehlásia sa hrdinov - z oboch strán; ich rodiny& sa odškodnia;

3/ zajatci sa prepustia; zraneným sa dostane starostlivosti a pomoci;

4/ zrušia sa všetky uvalené sankcie z oboch i tretích strán;

5/ Rusko i Ukrajina dostanú prednostne ponuku na vstup do svetového obranného paktu N A T O, aby necítili obmedzenia a hrozby iných veľmocí!

6/prebehne zaplatenie a úhrada (napr. bezplatnými dodávkami energií zo strany Ruska!) reálne odhadnutých materiálnych škôd na infraštruktúre, obydliach, komunikáciách i na procese migrácie i demigrácie vysťahovaných obyvateľov Ukrajiny Ruskom;

SkryťVypnúť reklamu
reklama

V................ dátum............. Ratifikačné podpisy:

To je celé dielo svetovej diplomacie. V jednoduchosti je krása. A týmto okamžite doslovne ideologicky bombardovať jednoduchých občanov Ruska cez internetový priestor. Odporúčam to aj ako prosociálny hybridný virtuálny križiak Internetu - PhVKI v prebiehajúcej kybernetickej vojne. Považujem to za mohutnú zbraň§ a reálny motivačný prostriedok vyriešenia vojnového konfliktu na Ukrajine. Dávam naň ako jeho jedinečný autor i copyright - 4.3,2022; Ivan Olejár, Prešov;

ProsocJoker Ivan Olejár, Prešov, 4.3.2022;

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  982
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

292 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu