OSVOBODŽENIE KRASNOJ ARMIOU ZEMLI MEŽDU TATRAMI a RIKOJ DUNAJ! Už ktoré, bratia?

Písmo: A- | A+

Sen o všeslovanskej vzájomnosti od čias Kollárovej Slávy dcéry spred vyše dvoch storočí môžeme snívať i prežívať pokojne ďalej.I realitu neskonalej vďačnosti našim záchrancom a osloboditeľom od matičky Moskvy. Ponúkam silu dôkazov

Posledné utajené konanie slovenského premiéra Igora Matoviča z OĽANO štyroch občanov - jeho vlastníkov - súvisiace s nákupom a expedíciou ruskej antikovidovej vakcíny - Sputnik V - včera na letisku v Košiciach - sa odohrávalo v posledných dňoch jeho politických aktivít v prospech občanov Slovenska.

Posledným Slovákom, ako sme to sledovali predvčerom v celovečernom filme venovanom reformnému komunistovi A. Dubčekovi, ktorý tajne jednal ešte s generálnym tajomníkom KSSZ Leonidom Ijličom Brežnevom a napísal mu tajne pozývací list na okupáciu Československa spojeneckými armádami Waršavskej zmluvy 21.augusta 1968, bol ideologický tajomník ÚV KSČ - zradca Vasiľ Biľak. Do smrti bol hlboko presvedčený že konal vhodne a pre záchranu občanov ČSSR. Včera obdobnú akciu pre záchranu občanov SR zmanažoval sám premiér už samostatnej SR - Mgr. Igor Matovič - so súhlasom a podporou Vladimíra Putina - vodcu Ruska. Paralela ako oko, pre nás starších pozorovateľov a pamätníkov.

Klasické medzinárodné riešenie v duchu oprášenej politickej INTERNACIONÁLNEJ BRATSKEJ POMOCI. Lepšie by to -fakt nezosnoval ani Vasiľ Biľak. Matovič konal a potvrdil v praxi svoj skutočný vzťah k Rusku, ktorý demonštroval ešte ako opozičný politrik a v dôsledku jeho zverejnenia samotným Matovičom došlo k rozkolu a odchodu V. Remišovej z OĽANO. Na to nezabúdajme, priatelia. Matovič, podobne ako Fico je superrevanšistom a deklarované presvedčenie vždy podporí činmi! Skôr, či neskôr. A tak jednou ranou zabil dve muchy. Občanom zabezpečil vakcínu Sputnik V - 2 milióny dávok a Veronike Remišovej vypálil za jej odchod z OĽANO facku, že sa z nej sotva spamätá !!! To jej charakter Igorka v plnej sile a kráse. Určite práve vchádza do dejín Slovenska. Ako ujo Vasiľ. Jemu nevadí, že sa práve opľul či očural. ZOSTANE NAVŽDY V UČEBNICIACH DEJEPISU. Nezmazateľne. Ako jeho predchodcovia či súputníci - Putin, Brežnev, Stalin, Biľak, Dubček, Mečiar či priateľ, možno politický vzor Igora - Fico...

Máme to pekelné šťastie - aj na porevolučných premiérov, nielen na ministrov školstva priatelia ( asi 21 revolučných i porevolučných!), vážení spoluobčania... Opozícia nákup vakcíny víta ! Poslanec a predseda výboru pre Európske záležitosti T. Valášek sa DEMONŠTRATÍVNE vzdal funkcie a vystúpil zo strany Za ľudí... Zvolebnieva sa ?

Ozaj, ruku na srdce politólogovia a kolegovia pozorovatelia? Viete kto má v SR najväčšiu radosť z jeho konania ? Napoviem, že meno má tiež na I - sťa Igorko... Že si neviete spomenúť ani za svet?!

Je to najväčší Ž I J Ú C I slovenský propagátor myšlienky všeslovanskej vzájomnosti po Kollárovi, Štúrovi a Biľakovi - súdruh Ivan Hopta - predseda strany Úsvit na východe republiky a jeho bojúvka krikúňov. Bývalý lektor a VŠ pedagóg katedry marxizmu-leninizmzu ešte vtedy UPJŠ na vysunutom pracovisku v Prešove. S Michalom Bochinom, Št. Kolodom či M. Sidorom a ďalšími pracovníkmi Katedry marxizmu-lenizmu pri UPJŠ, vtedy ešte v Košiciach. Súdruhovia majú prirodzene radosť z Igora Matoviča. Ožili nádejou - na klasický - SMER MOSKVA ! Geniálny Igor M.

prosociálny poradca občanom a občiansky aktivista Ivan Olejár, Prešov, 2. marca 2021

Skryť Zatvoriť reklamu