Predvojnový zločin vlády SR, OĽANO a Igora Matoviča

A je to tu. Po vyhláseniach svetových politikov vedúcich mocností USA a Ruska o Ukrajine sa spustili nákupy občanov SR.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Občania cítiaci vojnový konflikt na Ukrajine sa začínajú logicky - predzásobovať. Potravinami, ošatením, liekmi, palivom etc.

Na toto žákerne čakal minister financií a vodca-odľud Igor Matovič. Aby bez ostychu zodrel do špiku pokoja a mieru-milovných občanov Slovenska. A tých najbiednejších nechal finančne VYKŔVÁCAŤ pri nákupoch existenčných prostriedkov v časoch napätých vzťahov na susedskej Ukrajine. Veľká hanba jemu i jeho !občianskej politike. Teraz sa v plnej nahote prejavuje jeho bezohľadnosť, cynizmus a pravá" láska k Bohu a blížnym. Vo vynútenej situácii v matičke Európe. I skutočné postoje vlády, hnutia OĽANO a koaličníkov. Sú odsúdenia hodné A hanebné. Už iba čakám, kedy ľudia zoberú spravodlivosť do vlastných rúk, nadviažu na naše Jánošíkovsku tradíciu a započne sa junácka rabovačka našich obchodov. Keďže sa na rozdiel od okolitých krajín EÚ nedočkali žiadneho z reálneho znižovania daní na potraviny. A to ani v čase najhlbšej politickej krízy a hrozby vojny v susednej Ukrajine.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Hanba Matovičovi, hanba ukrutnej vláde, hanba OĽANO, hanba koalícii strán SAS, SME-RODINA, vraj "ZA ĽUDÍ" i OĽANO !!! ! Už nikdy viac pri moci na Slovensku politikov a nositeľov VYLOŽENE (!) antiľudových a antiobčianskych pozícií a prístupov k vlastným občanom a ich deťom a mládeži, vrátane mladých rodím i k seniorom a biednym a chudobným spoluobčanom Slovenska !!!!!!!

Navyše v časoch hroziaceho a reálneho konfliktu veľmocí na susedskej Ukrajine. Preto a len preto sú ich činy a nečinnosť môžu byť dejinami národa hodnotené ako PREDVOJNOVÝ ZLOČIN a ZRADA na všetkých občanoch SR !!!

prosocman@prosocJoker Ivan Olejár; Prešov, 26.2.2022

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  835
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
SkryťZatvoriť reklamu