"Rúb a rezaj do krvi! - nech sa občan prebudí !"

Písmo: A- | A+

sú verše refrénu piesne z čias Slovenského štátu. Vyjadruje hutne a realisticky princíp vládnutia, ktorý využíval aj vtedajší vládny politik a pravicový  (v dnešnej terminológii!) EXTRÉMISTA-  ľudák - Šaňo Mach.

novinár a ľudácky politik Alexander Mach
novinár a ľudácky politik Alexander Mach (zdroj: Wikipédia)

Poznám jeho vystupovanie z dokumentárnych filmov i z viacerých historických kníh i hodnotení jeho charakteru a osobnostných kvalít historikmi-odborníkmi. Zo súčasných činných politikov mi jeho vonkajší prejav i charakter pripomína poslanec NR SR a už dva roky člen SMERu-SD, po prijatí jeho milosti samým Robertom Ficom - Ľuboš Blaha. Statočný vodca slovenských ľavicových extrémistov pôsobiacich veľmi účinne po uliciach a námestiach s klasickými pokrývkami hlavy ako kapucíni. A keď si ich párkrát nahradili valcovými šiltovkami boli na nerozoznanie s pravými kotlebovcami....Aktívne podporujúci na verejnosti potýčkami s pravicovými extrémistami M. Kotlebu už vyše desaťročie, pán (!) odborník na extrémizmus v SR - MILO !!! Tento odborník a R. Fico dodnes úspešne bagatelizujú a kryjú veľmi sofistikovane ich praktické aktivity pri ovplyvňovaní verejnej mienky občanov Slovenska. Fico, Milo a Blaha. Podarené trio udržiavajúce vyše desaťročie v tajnosti aktivity SLOVENSKÝCH Ľ A V I C O V Ý CH EXTRÉMISTOV. Plus krikúň Weisenbacher.

poslanec NR SR SMERu-SD Ľuboš Blaha
poslanec NR SR SMERu-SD Ľuboš Blaha (zdroj: Wikipédia)

Včerajšie vystúpenie Ľ. Blahu na TA3 v diskusii s oponentom za SaS i redaktorom P. Bielikom bolo verným naplnením princípu z názvu môjho blogu. I predtým, pri iných príležitostiach. Štátnemu tajomníkovi M. Klusovi nič z argumentácie neuznal a usiloval sa ho umlčať vykonštruovanými faktami vytrhnutými z pôvodných vzťahov a súvislostí. REZAL A RÚBAL DO KRVI ako pravý boľševik z čias Stalina. Viedol pravý triedny boj vo vysielaní spravodajskej TA3, miestami ako súdnosti zbavený.. Bola to Ľuboš B. - pravá a nefalšovaná ukážka triedneho boja s oponentmi - plného nenávisti v priamom prenose, ktorú by lepšie nezvládol žiaden herec z odvysielaných dokumentov o 10-tich naj osobnostiach Slovenska RTVS prednedávnom ! Len, aby oponenta verejne ponížil a triumfoval v debate za každú cenu a získal uznanie vodcu SMERu-SD R. Fica a členov jeho vedenia. Veľmi nebezpečný človek. Smrť jeho otca (RIP, Ľuboš; brzdi!) v ňom odbúrala posledné zábrany obrazu starého verného marxistu-leninovca. Rozhodnutého v záujme ideológie Ríše zla (komunistického ZSSR!) obetovať kedykoľvek život, česť i charakter. Presvedčený ľavicový extrémista z čias kápov národného socializmu, či krutého vyhladzovacieho (Katyň!; gulagy) stalinizmu !!! Toto odborník Milo vedome vyše desaťročie - ignoruje a je spolu zodpovedný za stav, že na Slovensku stále evidujeme iba krajne pravicový extrémizmus v podobe politiky ĽSNS. To je úzkoprsé a neodborné stanovisko, vraj odborníka na extrémizmus.

občiansky aktivista Ivan Olejár

Skryť Zatvoriť reklamu