reklama

Skvelý manipulátor I. Matovič z vešteckej gule (gulí!) stanovil sumu na dôstojné vyžitie pre občanov SR v čase pandémie a vojny na sedem €! Geniálne.

To je celkom mesačne 196€ za mesiac február, 210€ za 30; a 217€ za mesiac s 31 dňami.Tak to stanoví zákon pre Ukrajincov

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

A keďže základné existenčné prostriedky - strava, odev, obuv, bydlo sú rovnaké pre Ukrajincov i Slovákov. Putin údajne okradol Slovákov o 1-2 miliardy € pre vojnu, tvrdí Matovič. A tak neostáva nič iné len čakať na dôchodkové zvýšenie o minimálne 7% pre rok 2023 ako tvrdí minister Križiak Krajniak. Uvidíme, povedal slepý občan , hluchému.

Ako to, že e&istenčné minimum v podobe sociálnej dávke pre občana je iba 6€?! Ako to, že človek môže na dohodu mesačne zarobiť maximálne 200€, čo nie je ani hranica, ktorú stanovil premúdry Matovič?! Ako to, že ľudia hromadne dávajú požiadavky na pasy do cudziny v čase vojny?! Tretina ľudí na Slovensku sa obáva vzniku tretej svetovej vojny a rozšírenia konfliktu z Ukrajiny aj na Slovensko !!!! A* Matovič tlácha a veští z gule. Viac ako o 100% sa zvýšil počet psychiatrických a psychologických pacientov na Slovensku. Emócie, strach a stres i depresie kosia duševné zdravie Slovákov. Stávajú sa traumatizovaní a cítia neistotu aj na Slovensku. A Matovič chladne kalkuluje. Sedem€ na deň a dosť. Za poskytnutie existenčných prostriedkov vojnovým migrantom z Ukrajiny na Slovensku.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Pritom Von Der Layenová hovorila predvčerom o 500 miliónoch € na podporu krajín bezprostredne susediacich s Ukrajinou. Do konca kalendárneho roka 2022. Potom priklepnú ďalšie financie. Koľko sme už dostali na pomoc migrantom z fondov EÚ Ursuly? To je legitímna otázka vláde E. Hegera už dnes !!!! Odpovedzte občanom pán Heger, Šefčovič, MATovič a Čaputová !!!! Pravdivo, vecne, bez fínt na občanov, a konkrétne a adresne. Na to nemôže byť žiadne informačné embargo vlády , mister I. Matovič@Heger.

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  981
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

49 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu