Tri principiálne a pravdivé info aj pre slovenskú politiku - tri zdroje reálnej zmeny !!!

Písmo: A- | A+

Naši štandardní redaktori, novinári, spravodajcovia, odborníci  agentúr, mnohí blogeri i naši občania sú nimi masívne a každodenne bombardovaní súčasnou politickou propagandou našich i svetových médií. V službách svetovej Lobby.

Lobby -troch percent materiálne najbohatších, najmocnejších a najvplyvnejších svetoobčanov, ktorí už dve storočia prakticky mocensky, často za cenu násilia, vrátane svetových vojen a pracovných väzenských lágrov i metód novodobeho otroctva a barbarstva - ovládajú skoro všetkých politikov sveta na prospech svojho vlastného bohatnutia a skoro absolútnej moci vo svete našom každodennom. Ich moc a vplyv aj na Slovensku MOMENTÁLNE urpela na sile a intenzite, hlavne:

1/ Víťazstvom Joa Bidena a Kamaly Harrisovej a Demokratickej strany USA v prezidentských voľbách. Ziskom prevahy DEMOKRATOV (!) v Kongrese i v Senáte USA. Svet dal ZNOVU -zelenú demokracii- v mocenskej celosvetovej bašte Lobby v čele so slobodomurárskymi lóžami. Teda, v USA - v svetovej veľmoci č.1. Kde až 90% členov Republikánskej strany USA sú tajne - slobodomurármi.

2/ Aktívnou činnosťou a pôsobením vo funkcii podpredsedu a zástupcu Ursuly Von Layenovej v pozíci šéfky exekutívy Európskej Únie - slovenského politika a exkomisára EÚ - Maroša Šefčoviča zo Slovenska. Aj v prospech dobrého kreditu a mena SR v európskom politickom kontexe i v EÚ samotnej. Dnes v prenose TA3 poctivo a jasne vykryl manipulačnú lož ako pracovnú metódu ministra zdravotníctva M. Krajčiho o rýchlosti šírenia novej, rýchlejšej mutácie šírenia pandémie KOVIDu-19 z Británie. A večer už pôvodné a týždeň živené lživé info -o DESAŤNÁSOBNEJ RÝCHLOSTI šírenia britskej mutácie, redukoval zámerne Matovič už iba na trojnásobnú, no stále dosť pridal a robí zbytočne poplach a obaja politici - opakovane zavázajú občanov s cieľom udržať ich v napätí a strachu a presadiť ich plošné testovanie!!! To je nefér - účelové šírenie poplašných správ o enormnej rýchlosti šírenia novej - britskej muiácie Kovidu-19...Je to v právnom štáte - trestný čin !

Šefčovič uviedol ťahko pochopiteľný a názorný príklad. Ak starší a pôvodný vírus mal intenzitu šírenia, že za istý časový interval desiati nakazení boli schopní nakaziť ďalších desať ľudí. Potom nová britská mutácia nakazí v tých istých podmienkach a za ten istý čas -sedemnásť- pôvodne čistých ľudí. No, podľa ministrovej interpretácie rýchlosti v médiách, by ich mala byť - až rovná stovka, teda o 87(!) pôvodne zdravých občanov VIAC !!! To je nehorázne klamstvo zo strany ministra zdravotníctva a jasný skutok šírenia poplašnej správy medzi občanmi. Fakt zrelý na okamžité odstúpenie z postu !!! ALEBO by mal z rovnakých dlvodov odstúpiť vysoko postavený v štruktúrach EÚ - M. Šefčovič. Jeden, lebo druhý hrubo klamal občiansku komunitu !!! Kto? Vysvetli sa to ?

3/ Zmenou pomerov vo vládnej koalícii na Slovensku voči čoraz viditeľnejším prvkom autokracie premiéra I. Matoviča v týchto dňoch a týždňoch roku 2021. Snaha prelomiť jeho autokratický a egoistický spôsob vládnutia a prinavrátiť voličom i občanom šancu na posilňovanie parlamentnej demokracie a tímového rozhodovania a riadenia veci verejných a občianskych u nás -v rámci tretej fázy Nežnej revolúcie. Proti úmyslom Matoviča plošného testovania hlasovala DNES ministerka a predsedníčka Za ľudí - V. Remišova. Konečne prekukla praktiku presadzovania sa kultu osobnosti I.Matoviča v našej súčasnej politike. Aj včera vyzdvihoval svoje zásluhy v prvej vlne plošného testovania vo svete i Európe, hoci prakticky tento spôsob nevyužila, okrem Rakúska a časti BRITáNIE - žiadna krajina. No, pričasto opakovaná lož a polopravda I. Matovičom - sa stáva postupne pravdou. Lož -ako pracovnú metódu vládnutia a udržiavania občanov na uzde- úspešne používal aj Vl. Mečiar. Nezabúdame na to, pán premiér I.M. A udusil ňou úspešne prvú fázu Nežnej, započatú 17. novembra 1989 !!!

Využijeme tieto, mnou analyzované a konkrétizované -páni priemerní redaktori a majitelia serverov a médií - tri priaznivé okolnosti a aj uvedený politický kapitál v prospech posilňovania demokracie pred silou mocenských skupín a záujmov Lobby ba jej prisluhovačov, vrátane mediálnych i politických bábok a šašov -bez prirodzenej autority a úsudku i schopnosti dialógu a kompromisov pri vládnutí v prospech občanov?! Dajme čancu reálnej demokracii pred násilím, nevraživosťou a diktátom moci kohokoľvek !

občiansky aktivista a prosociálny poradca občanom - Ivan Olejár, prešov, 17. 1 .2021

Skryť Zatvoriť reklamu