Ursula na Slovensku

Písmo: A- | A+

Významná kresťanská farizejka, členka nemeckej kresťansko demokratickej strany CDÚ kancelárky Angel Merkelovej, šľachtičná rodu Von Der Leyen v politických a obchodných záujmoch naj nemeckého kapitálu bola predvčerom na Slovensku.

Akcie V úvode môjho originálneho blogu k jej návšteve chcem vysloviť hlbokú a úprimnú sústrasť všetkým postihnutým rodinám Slovenska. Hlavne sústrasť mladým generáciám &Slovákov do štyridsiatky fyzického veku a mladším.

Dokonca aj ešte nenarodeným deťom v rámci plánovaného i prirodzeného rodičovstva našich manželov a partnerov žijúcich vo voľných zväzkoch. Potencionálnym i už reálnym pravnučkám a pravnukom, vnučkám i vnukom, dcérkam aj synkom nás starších a skúsenejších generácií Slovákov. Ak chcete Lovákov či Lófasov z nášho tragikomického Kocúrkova medzi Dunajom a majestátnymi Tatrami...

Tá predsedníčka ORGÁNU E Ú (orgán si doplňte - každý podľa chuti a vôle !) nás chudobných Slovákov v SR oblafla dokonale a sofistikovane. Č Í M ?!

Ohromne a netradične vysokou finančnou P ô Ž I Č K O U od orgánov EÚ. Ktorú máme najprv čerpať a vyčerpať v zmysle schváleného PLÁNU O B N O V Y Slovenskej republiky. Odobreného našimi organmi a potom aj orgánmi úradníkov EÚ. A prišla nám veľa hlasne oznámiť, že EÚ Plán obnovy akceptuje a nemá kardinálnych a podstatných výhrad a pripomienok. Pasca sa perfektne zaklapla. A nemeckí bankári, oligarchovia a príslušníci celosvetovej Lobby i Svetovej banky si môžu v čase druhej a tretej vlny pandémie KOVIDu-19 úprimne mädliť ruky a počítať-kalkulovať FINANĆNÉ Z I S K Y , ktoré za tieto transakcie nahlúpli LOváci a chudobný stred a východ EÚ bez zvyšku a odpustenia čo-len pár centov z úrokov či platieb za omeškania aj iných sankcií v budúcnosti zaplatia a zacalujú. Non commend!

Hádam len, že nás i mladých aj ešte nenarodených ISTE N E M I N I E odvádzanie financií do pokladní EÚ - aj za splácanie sankcií za M E G A P O D V O D pri diaľničnom tendri ešte z roku 2004 - "najzaslúžilejšej vlády SR" - szmáka a potencionálnehpo komuniostu zo Spiša - Mikuláša Dzuriddu a politika rovnakej krvnej skupiny od Vranova nad/Topľou - Ivana Mikloša s vtedajším poradcom ministra financií I. Mikloša - Ing. ekonómie Richardom Sulíkom. A nepríjemné kapitálové finančné dlžné posolstvo avízovala, do seba nekonečne zahľadeným Slovákom, príťažlivá Ursulka. Inu, pravdivé fakty obyčajne bolia. Ešteže skrotení daňoví poplatníci SR to poslušne ako vždy vyrovnajú do centu - úradníkom EÚ a ich záujmovým finančným skupinám a Lobby. Tak nám treba. Primíkom vďačným a poslušným až na smrť mocným korupčníkom Slovenska. A bude ešte horšie !!!

Keby hlúposť a tuposť kvitla, sme v Kocúrkove samá ruža voňavá... Obrovskú pravdu mal bývalý predseda NR SR - kapitán ( Ja by som mu navrhol i generálsku hodnosť !!!) Andrej D A N K O (z SNS!), že Slovensko bolo a je na tom tak dobre, že si môže od svetových a európskych finančných kapitálových domov požičať za výhodné a transparentné úroky koľko len chce !!! Tu, a nie inde - je jediná správna voľba a cesta boja s hospodárskymi dôsledkami pandémie KOVIDu-19 v SR !

HRDÁ, OBOZRETNÁ, REÁLNA, NEZÁVISLÁ A SLOBODNÁ VOĽBA ZISKU A PRÍSUNU FINANČNÉHO KAPITÁLU PRE SR. Bez požiadaviek nasmerovania a orientácie peňazí do vyšpecifikovaných troch-štyroch oblastí, bez ohľadu na reálne kovidové, ale aj iné reálne vyšpecifikované ekonómmi hospodársko-ekonomické potreby našej krajiny... My sme sa v tomto prípade nemuseli istiť a skrývať za pseudostarostlivosť úradníkov EÚ !!!! Urobili sme obrovskú chybu, za ktorú budú splácaním enormných dlhov a sankcií z omeškania splácať celé generácie našich detí a mládeže Bohužiaľ aj tých desaťtisícok ešte NENARODENÝCH DETÍ našich rodín !!! Minimálne do konca prvej polovice 21. storočia. A ešte aj za krajiny EÚ, ktoré budú mať problémy so splácaním tejto mega pôžičky EÚ od Svetovej banky. No. von Der Lyeenka dosiahla svoje. A nemeckí i svetoví bankári sa vďačne odvďačia šťachtickému rodu Von Der Leyenovcov. Zbohatnú na transakciách s Plánom obnovy krajín EÚ na stáročia.

Môj ťažiskový a originálny záver súvahy: "Plán obnovy krajín EÚ v súvislosti s celosvetovou pandémiou KOVIDu-19 je a trvale zostane - len a len - MEGA K O R U P Č N O U S H Ě M O U a P RO J E K T O M oligarchov a bankárov a ich prisluhovačov na čele s URSULOU VON DER LEYEN. HYPER KAPITˇALOVÝM projektom MEGA TVORBY nehoráznych ziskov Svetovej banky a jej vlastníkov a mecenášov.... Ak toto nie je K O R U P C I A - tak potom obyčajná vyhladovaná mucha - mäsiarka a jej nástojčivý bzukot od hladu - je tým najkrajším trilkovaním slávika ružiam. Prepáčte mi, no je to tak, i když je to k nevíre.... ako sa humorne spievalo Werichovi sa Voskovcovi...

My, na Slovensku sme jednoducho - malí géniovia. Podporou schém a projektov MEGAKORUPCIE na úrovni zväzku štátov EÚ - ideme bojovať a potláčať všetky prejavy korupcie, korupčných vzťahov a väzieb na maľučkom Slovensku. Hyperkorupciou proti korupcii!!! Tak takto a proti zásadám akéhokoľvek zdravého rozumu to oddávna fungovalo, súčasne funguje a bude fungovať. Napálil som vás všetkých dostatočne? Ak áno, prajem vám pekný futbalový zážitok a bod Slovensku. Predýchajte mnou uvedené pravdivé fakty o Ursulke a jej "kresťanskej" politike !!!

Kedy som bol jej spovedníkom,  R O Z H R E Š E N I E - za doslovne DIABOLSKÝ - Plán obnovy EÚ -ako spáchanie, vedomé a dobrovoľné - chladne vykalkulovaného - ťažkého hriechu - vedome a dobrovoľne spáchaného na stámiliónoch chudobných občanoch EÚ - nikdy nedostane !!! A vo večnosti sa tak Ursulka stretne so skutočným autorom Plánu obnovy pre štáty EÚ - s Luciferom a jeho spoločníkmi zo Svetovej banky !!! Šťastnú cestu za vládcom Satanom - šľachtičná Der Leyen.

A nám obmedzencom ostanú iba oči pre plač. Nečítate moje blogy, lebo vás dráždia do nekonečna. A nepríčetne rozčuľujú. No, obyčajne originálne a prognosticky postihujú objektívnu pravdu o nás a našej súčasnosti a budúcnosti. Tak nám spoločne treba. Za hlúposť, tuposť, ekonomické antimyslenie a manažérske zaostávanie i národa a jeho politikov sa platia nehorázne sumy. Ja by som osobne toho namysleného šaša zo SMERu-SD vo funkcii guvernéra národnej banky SR okamžite poslal na synovské stretnutie s materou KOLÚZKOU. A skrotol by jak beran. Inžinierko-ekonómko. Kažimírko zo SMERu-SD. Ficov poskok. Ficom načasovaná mína v bankovníctve. Vraj, guvernér. Riť-Paľova.

ProsocMan Ivan Olejár PhVKI. ProsocJoker, Prešov, 23.6.2021; Slovenskóóóóó- do toho, Španielsko, z kola von ! Slovenskóóóóíoó!!! Aspoň bod !!! Bohu vďaka. No prišlo 5:0 a obrovské vytriezvenie namlsaných a nereálnych Lovákov spod Tatier...

Skryť Zatvoriť reklamu