Všetko dobré Kristínkam. I tej pomyslenej z piesne Petra Naďa. I tej našej speváčke od Svidníka - odmlčanej ako Marika Gombitová...

Veľa Božieho požehnania, šťastia, milostí, zdravíčka, milosrdenstva, viery, nádeje, i lásky k Bohu a blížnym Amen.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Pokoj a bratská Láska i láska ako agapé - nech je medzi nami všetkými. Osobitne v našich rodinách, medzi nami i našimi nepriateľmi, neprajníkmi, nežičlivcami i na cti uctrhačmi.... Všetkým Kristínkam s rodinami.

Na STV 3 sme si s radosťou pripomenuli 20. výročie televízneho programu o Marike Gombitovej žijúcej momentálne v Košiciach. Napriek faktu, že Soňa Mullerová to v prehľade večerných programov dokonale doplietla, keď ohlásila hudobný program Marcely Laiferovej. Má prepáčené a odpustené.

Bol to úžasný večer s Marikou a jej pesničkami. No, kde je Kristína s novými pesničkami. Média ju produkujú čoraz menej a menej. I ona má niektoré spevácke parametre, ako v relácii o MARIKE - OPAKOVANÉ fakty odborníkov (Laca Lučeniča, Kamila Peteraja i Janka Lehotského i Mira Žbirku (RIP)-cez videosekvenciu, našťastie nie machra P. Haberu!), že sa podobá na tragicky zosnulú spevácku hviezdu a ikonu HIPPIES z Woodstocku v 1968 roku - Janis Joplin, či na súčasnú hviezdu Adéle, skromne dodávam !? Hádam nenastúpila cestu Mariky, ktorá sa po čase trvalo odmlčala a mlčí i v Košiciach dodnes. hoci sa znovu objavila kusá správa o jej možnej tvorbe i koncertoch. "Pán Boh Vy&slyš!" No, naj by bolo, keby začali tvoriť a vystupovať pre nás divákov - obe umelkyne.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Je potrebné v časoch pandémie Korony robiť aj umiernenú a občana posilňujúcu kultúrnymi zážitkami i spevom a hudbou popretkávanú KULTÚRNU POLITIKU na našom malo a spevavom Slovensku...! Boh s nami a zlé preč i rusínskom Novom Riku - 2022!

fanúšik a obdivovateľ oboch dám - prosocman@prosocJoker - Ivan Olejár, Prešov, 16. januára 2022;

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  826
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu