Igor Matovič a jeho nezodpovedané otázky

Po výrazných odozvách a vysokom počte čítaní predchádzajúceho článku som sa opäť rozhodol venovať veľmi „trendy" osobe a tou je bezpochyby líder obyčajných - Igor Matovič. Igor Matovič v súčasnosti čelí množstvu nezodpovedaných otázok ohľadom jeho osoby. Spustil to však všetko sám. Naozaj neviem, či myslel aspoň troška s predstihom alebo či vôbec myslel? Keď vytiahol detektor lži ako zbraň proti jeho kvázi priateľom. Hovorí sa, že „keď sedíš v skleníku, nehádž kamene" nuž o tejto starej múdrosti pán Matovič zrejme až doteraz nevedel :D.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (10)

Myslím si, že pán Matovič je zvyknutý na mediálny šum ako i na kamery a fotoaparáty akčných reportérov, ktorí sú ochotní nasledovať ho aj jeho nápady až na koniec tejto galaxie. A keby aj nie nepochybujem o tom, že má v zálohe niektoré regionálne plátky. Tu by som chcel upozorniť i média, ktoré by to všetko mali brať s určitou rezervou a nadhľadom. Ale vrátim sa opäť k pánovi Matovičovi. Aktuálne sa ne neho hrnie také množstvo konkrétnych otázok a podozrení, že naozaj bude mať čo robiť aj on aj detektor lži aby to zvládli.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Otázky, na ktoré chcú ľudia odpoveď vyvolávajú skutočne mnohé otázniky. Niektoré tu boli už predtým ako napr. : Dali ste niekedy úplatok?, Dopustili ste sa niekedy porušenia daňových predpisov? alebo Klamali ste niekedy v súvislosti s výkonom poslaneckého mandátu? Tieto otázky by tu neboli, keby pán Matovič na ne nevytváral priestor alebo domnienky. A určitú rolu zohrala aj jeho hra: Kto pôjde a kto nepôjde na detektor lži.

Teraz sa začali o slovo hlásiť i exkandidáti z kandidačnej listiny Obyčajných ľudí a nezávislých osobností, ktorí pána Matoviča nedávno „opustili". Na mieru mu „ušili" minimálne 7 otázok, na ktoré bude zrejme veľmi ale veľmi ťažko hľadať odpovede. "Žiadame ho, aby v prípade, že na detektor lži nepôjde, naše otázky na detektore lži mu nepoložia alebo na ne nebude vedieť pravdivo odpovedať, odstúpil z kandidátky," podotkol pán Zajac.

Skryť Vypnúť reklamu

Pán Matovič by mal zodpovedať aj závažné otázky týkajúce sa Jozefa Špirka a jeho úlohy pri zostavovaní kandidátky či príprave volebného programu, o ktorom som písal v minulom článku. Takýmto spôsobom sa pán Matovič vlastným konaním dostal do veľmi nebezpečného priestoru, v ktorom rezonujú nepríjemné otázky a domnienky verejnosti sa len tak ľahko nestratia.

Popravde, nie je mi ľúto konanie pána Matoviča a ani jeho kroky, ktoré nie sú zrejme moc premyslené, ale môže si za ne najmä on sám. Čo však by si verejnosť a voliči mali uvedomovať v prvom rade je to, či tejto osobe ako i strane dajú v predčasných voľbách svoj jediný hlas. Či si naozaj myslia, že toto je najlepšia alternatíva pre Slovensko a jeho obyvateľov v nie moc istých časoch.

Skryť Vypnúť reklamu

P.S.: Napokon aby nedošlo k rozčarovaniu keď svetlá reflektorov zhasnú.

Janči Horváth

Janči Horváth

Bloger 
  • Počet článkov:  10
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Študent vysokej školy, ktorý sa zaujíma o dianie okolo seba :D Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu