KPO 5 - "De"-kriminalizácia marihuany ergo huliči sú retardované chudiatka

# dekriminalizácia marihuany, # Žitňanskej návrh, # vyprahnutá koalícia bez nápadov, # neskorší efekt a dôsledky, # slovenská mentalita, # huliči sú úbožiatka, # alibi dílerov, # politika, # SNS, # s orešanským za katedru, # ĽSNS

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

 Po istej dobe zas politické okienko – „de“-kriminalizácia marihuany .. Zas som vytočený .. koalícia vyprahnutá nápadmi. Ako keby si neuvedomili slovenskú mentalitu .. podáš prst a berieme celú ruku. Jaký gram či jednorázová dávka .. jaký zničený život pre Boha za kus marišky.

 Sulíkovská téma, ktorá keď boli vo vláde nič, nula bodov, tak ako aj práva homosexuálov a teraz koalícia. Sakra, toto ma štve. Keď si chce nejaký húlič fajknúť, nech si aspoň dáva pozor, veď policajti nevyzliekajú donaha človeka jedného po druhom a keď si chce pofajčiť nech aspoň používa rozum aby mu na to neprišli .

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

 SNS s Hrnkovými 600 eurovými oblekmi a Dankovým vyžívaním sa z funkcie predsedu parlamentu mi už trošku šklbú pod kožou, ale v tomto som rád, že stopli Žitňanskej populistickú tému. Vyprahnutý Most vie, že po voľbách sa bude musieť spojiť najskôr s autonómnym SMK , lebo inak sa dvere parlamentu na dlhšiu pre nich zavrú.

 Už naozaj som tak vytočený, že extrémistická ĽSNS bude pre mňa jasná voľba v r. 2020 ..veď oni chcú povinné drogové testy na školách .. „De“-kriminalizácia marihuany nie je cesta .. ja som k životu marišku nepotreboval, ale keby som chcel, vedel by som u koho ju hľadať pre spríjemnenie chvíľ a dal by som si ju aj bez „de“kriminalizácie, a tí chlapci z toho nikdy žiadny problém nemali, pritom to o nich každý vedel. Keď už chce niekto húliť a nerobiť niečo produktívne tak nech aspoň rozmýšľa ako to urobiť s najmenším rizikom na postih.

SkryťVypnúť reklamu

 A prečo pokazený život, však existujú aj podmienky, to je dostatočný varovný prst. Dnes tu všetko ututlávame a bagatelizujeme, tak povoľme aj alkohol do 0.2 promile pre mladistvých od 14-18 r. .. veď tým to tiež zhoršuje povesť, keď pred políciou nafúkajú, veď to je len jedno pivko, prečo by mali len radleríky piť.

 Keď môžu mať od 14 trestnoprávnu zodpovednosť, tak dačo majú už v tej hlave, alebo od 15, pri ktorých sú pohlavne zrelí na súlož, alebo od 16, pri ktorých sa môžu sobášiť. A vieme dobre, že aj tak kto chce si vypije, tak čo tu riešime. Určujme správne smery, nie populizmus.

 A keď už „ne“poznáme slovenskú mentalitu, tak prečo neznížme limity na alkohol za volantom tak, ako to majú aj vo vyspelejších štátoch Európy, s ktorými sa tak radi porovnávame : https://automix.centrum.sk/autoporadna/869827/alkohol-povolene-limity-a-minimalne-pokuty-v-europe

SkryťVypnúť reklamu

a znížime si pekne štatistiky kriminality a všetci budú spokojní a potom takéto výmety ako na nasledujúcom videu už nebudú také celév(b)riti https://www.youtube.com/watch?v=K6UYDtnaAwg .

Pozrite si televízne noviny, takmer deň čo deň alkohol za volantom a niektorí ani po troch razoch nesedia a pritom sú tak nebezpeční. A nedajbože, že sú to dôchodcovia zo žilinského kraja alebo donedávna vysokoškolskí učitelia práva s orešanským v aktovke.

 Riešme poriadne veci, nie toto, aj keď tá navrhovaná nariadená liečba nie je zlá, ale tam tie výhody aj končia. Nerobme z huličov chudiatka, nech sa zaoberajú vecami, ktoré majú zmysel, a ten čo si chce dať raz (jedinýkrát) v živote a čistou náhodou ho vyzlečú policajti a nájdu to u neho .. takí zrejme ani neexistujú a ak, tak je to štatisticky bezvýznamné mikropercento. Za chyby sa platí, tak to v živote chodí, kto si neprejde búrkou nepozná cenu slnečného dňa. Potom nám tu vyrastú rozmaznaní parchanti a naša generácia ich všetkých bude posielať na liečenia či bás pre závažnejšie trestné činy a 42 eur na deň im platiť z našich daní poznávací zájazd v base medzi ľuďmi, čo sú ešte skúsenejší, kde sa zgrupujú, vymieňajú si poznatky a názory a po zájazde organizujú nebezpečné zoskupenia.

SkryťVypnúť reklamu

 A ešte na záver poznámka k tým výmetom z videa .. toto si dovolí doktorka ? to fakt ?.. nedávno som zachytil info, že na Slovensku chýbajú lekári a že pre zatraktívnenie štúdia sa má znižovať z náročnosti kritérií pri štúdiu .. čo tu bude za pár rokov, to si fakt neviem predstaviť, teraz si však náročné štúdium možno budú môcť odľahčiť jedným beztrestným bongom a budúcnosť nechajme na riešenie nasledujúcim generáciám, ja si pôjdem pekne do tepľúčka za predsedu ústavného súdu, keď mi to už s tým prezidentom nevyšlo, moja parketa v umelom znižovaní nezamestnanosti funguje, ľudia sú buď vyhodení alebo im je ponúknuté umelo vytvorené pracovné miesto dotované štátom, kde sa síce nič nerobí, ale naoko to dobre vypadá, keď niekto stáva ráno do práce, ktorá mu o polroka padne .. a takto končia naše dane.. istý tlak je samozrejme na niektorých lenivcov potrebný, ale toto nie sú systémové riešenia, len záplaty, ktoré bude treba znova prešívať.

Janko Cigáň

Janko Cigáň

Bloger 
  • Počet článkov:  23
  •  | 
  • Páči sa:  4x

mám široký záber, voľnomyšlienkár, ochotný diskutovať na rôzne témy, možno rád otvorím aj témy, o ktorých sa nediskutuje, len aby sa o nich začalo diskutovať bez ohladu na moj názor, nechcem nikoho tlačiť aby nasledoval moje myslienky, práveze budem rád ak by sa diskusia rozbehla sama od seba a to aj v odlišnom názore ako mám ja .. nečakám, že budem uverejnovat pravidelne a mozno po prvom článku aj skončim, človek nikdy nevie, povedal by som, že to tu chcem iba vyskušať aj ked nehodlám písat kraviny, len proste nikdy som nič podobné nerobil, takze s rešpektom pristupujem k celej komunite blogerov a skôr by som povedal, že budem underground, na začiatok by som sa rád podelil o názor zo športovej oblasti, neskor sa uvidi či aj iných, ... nerobím to pre peniaze, nerobím to pre slávu, nepotrebujem podpisy, fotky, chcem len šíriť názor, ak Vás moje pohľady oslovia, budem rád a keď nie, nebudem siliť svoje pôsobenie na tomto blogovom portáli, prestanem a pôjdem inou cestou... Ďakujem za príležitosť skúsiť to Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu