Mraky a slniečka

Poznáte tých ľudí, čo majú úžasnú schopnosť pokaziť vám deň, a ak nie deň, tak aspoň istú časť z neho, vždy a pri akejkoľvek príležitosti? Majú na to talent a naplno ho využívajú. Našťastie existujú aj takí, ktorí majú presne opačné nadanie. Aj chvíľka s nimi vám vyčarí úsmev na tvári, ktorý trvá a trvá…dlhšie ako istá nemenovaná žuvačka.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (17)

Zabezpečujú akúsi rovnováhu. Ideálne by bolo, keby sa svet dal zariadiť tak, že po každom stretnutí s kazičom nálady automaticky nabehne jej zlepšovateľ. Negatívne energie by sa vynulovali pozitívnymi a …tu by asi vznikol problém. Priemerná nálada. Ani príliš dobrá, ani príliš zlá. Bez pokazených dní by sme nevedeli oceniť tie nádherné. Ale to už poznáte. Nebudem to zbytočne komplikovať. Napíšem len toto:

Som vďačná za každé jedno chodiace slniečko, ktoré som v živote stretla. Som z tých šťastlivcov, ktorí tých slniečok majú okolo seba viac ako búrkových mrakov. A aj keď každé slniečko má dni, kedy ho nejaký ten mráčik na pár chvíľ zatieni, je skvelé vedieť, že ono tam niekde za mrakom svieti. Keď sa mrak posunie alebo vyprší, slnce vykukne, a hneď ako prvé lúče preklenú šedé bariéry, svet vonia inak a má krajšie farby.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Milé moje ohnivé gule plné tepla, svetla a energie! Mám vás rada, potrebujem vás a cením si vás. A ak som vám to náhodou ešte nepovedala, tak vám to teraz píšem.

Petra Jankovičová

Petra Jankovičová

Bloger 
  • Počet článkov:  33
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Anna Brawne

Anna Brawne

103 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Lucia Nicholsonová

Lucia Nicholsonová

207 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu