Za ocenenie komunistického novinára by mal progresívny minister Vlčan odstúpiť !

Písmo: A- | A+

Ak je pravdou, že oceňujeme v roku 2021 komunistických novinárov, potom je to výsmech obetí kolektivizácie. Je to proti smerovaniu tohto štátu a programu vlády.

Minister pôdohospodárstva :

  • ocenil komunistického novinára, demagóga a propagandistickú - hlasnú trúbu komunistického družstevného hospodárenia

Po šaškovaní v láne obilia na spôsob Vasiľa Biľaka, neschopnosti izolovať lobistickú SPPK od vplyvu na rezort a podpore krachujúceho Agrokomplexu je oprávnená požiadavka občanov SR na jeho odstúpenie z verejnej funkcie.

Minister Vlčan ocenil novinára - komunistického demagóga, ktorý tu 50 rokov blúzni o komunistickom družstevnom hospodárení.

Demagóga, ktorý plánuje vybudovať poľnohospodárstvo, ktoré obstojí na globálnom svetovom trhu. Magora, ktorý okrem svetlých zajtrajškov natlačených v čase totality na Leningradskom poľnohospodárskom inštitúte, nepochopil, že slovenské poľnohospodárstvo nebolo, nie je a ani nikdy nebude globálnym hráčom.

Poľnohospodárstvo je minimálne tak rozvrátené ako policajný zbor. Je v ňom vláda lobistov a podvodníkov. propagovaná nájomnými pisálkami za účelom zachovania komunistického spôsobu ožobračovania ľudí a okupácie pôdy. A toto ocenil minister pôdohospodárstva. A samozrejme dobrá živné pôda pre zahraničné obchodné spoločnosti dirigovať ako vstupy tak výstupy poľnohospodárstva.

Musí skončiť 70 rokov ohlupovania o nejakom družstevnom zázraku, ktorý sa nikdy nestal. Od zločineckého a násilného prevzatia pôdy až po hospodársky a sociálny rozvrat vidieka. Jediné čo po družstevnom hospodárení ostalo je vytvorenie vrstvy agrobarónov a spreneverené podpory.

Táraniny o družstevnom zázraku, ktorý chodili obdivovať zo západu spľasli hneď, ako sme mohli vidieť poľnohospodárske podniky na západe. Pravý opak. Kompaktné hospodárske celky s finalizáciou, schopné kedykoľvek zabezpečiť potravinovú sebestačnosť daného regiónu.

Jediný rezort, ktorý 70 rokov hnije v područí boľševickej revolúcie je poľnohospodárstvo. Neschopnosť mať vlastnú pôdu, jej okupácia a devastácia, neschopnosť dorábať iné potraviny ako monokultúry, defraudácia podpôr. Jediný rezort, kde ešte neprebehla zmena od roku 1989.

Marazmus nezodpovednosti a bezprecedentného zneužívania cudzieho majetku - to je družstevné hospodárenie. Len vďaka tomu, že sme nechali existovať tento spôsob hospodárenia nás táto zberba môže vydierať suchom, vlhkom, teplom, zimou, dažďom, snehom, zdražovaním.

Je predpoklad, že ide výrazná kríza, ktorá neobíde ani potraviny. Odporúčam tým, ktorí svoju pôdu ešte ľahkovážne nepredali čo najskôr dostať pôdu pod kontrolu. Vyššie uvedený folklórny súbor pod taktovkou ministra nás tu bude inak ďalej držať na vodítku kŕmenia.

Všetko to fungovalo iba pre násilnú podstatu. Ocenenie tohto typu novinára navyše nemá žiadnu zmysluplnú podstatu. V čase komunizmu ospevoval družstevné hospodárenie a dnes robí to isté. Problém je v tom, že sa tu rysuje akýsi rozpad po roku 1989, pričom v spôsobe hospodárenia na pôde sa nič nezmenilo. A preto je zrejmé, že udržiavanie družstevného hospodárenia je jedinou žabou na prameni v oblasti potravinovej sebestačnosti a rozvoja vidieka.

A toto oceňuje minister pôdohospodárstva Vlčan. Už viete prečo vymenili Mičovského ? Pre všetko možné, len nie preto, že bol neschopný diletant. V tomto sme naďalej tam, kde sme boli.

Skryť Zatvoriť reklamu