Návrat idiota - alebo ako sa Vlčan s Bírešom ideologicky zišiel.

Omyl dvoch bezcenných slovenských úradníkov by som hnal v prípade PL až pred európsky súdny dvor.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

Krajina, ktorá nemá schopnosti dopestovať dostatok potravín pre vlastných obyvateľov sa čuduj svete dala do ringu s jedným z najväčších vývozcov potravín v spoločenstve - Poľskom. Aj do našej krajiny. Ale oni sa môžu smiať týmto dvom gašparkom. Oni majú potraviny, my holú riť.

Kto má len trochu zdravého rozumu, musí sa mu zdať podozrivé neustále atakovanie poľských potravín, síce v Bírešovej kontrole potravín bez účinku, ale zato s ideologickým a propagandistickým výtlakom. Títo dvaja súkmeňovci v znalosti centralizovaného a demagogického riadenia

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Je komické, ak v krajine, v ktorej funguje jeden Babišov megabiznis s kurčatami v podstate ako monopol ( obrazne ) sa dvaja komici, bez schopností, v duchu Mečiarovsko - Ficovskej propagandy snažia odpútať pozornosť od elementárneho problému - krachu vidieka na Slovensku. Overená politická schéma. Sranda je, že ani jednej vláde nepomohla prekryť svoju nespôsobilosť, ale naďalej pokračuje.

Tak teda vážne. Funkčný poľský štátny dozor vykonal regulárnu kontrolu efektívnosti ( hospodárnosti ) úradnej kontroly potravín. Na základe toho môže poľský štát zlepšovať svoje hospodárenie aj v oblasti úradnej kontroly potravín a nakoniec aj samotnú úradnú kontrolu potravín.

SkryťVypnúť reklamu

Teda nešlo o zlyhania charakteru podliehajúcemu ovládaniu orgánov ochrany zdravia ale ekonomickej hospodárnosti. Pridaná hodnota na úrovni auditu, zahrňujúca súvisiace okolnosti je len vizitkou funkčného štátneho dozoru v PL.

A tu sa tieto dva kreatúry splodené demagogickou školou odhalili.

To čo spravili poliaci, je regulárny štátny dozor, je to transparentné zverejnenie výsledkov pre celú spoločnosť, nemá žiadny negatívny charakter a naopak je pozitívnym výsledkom kontroly pre ďalšie zlepšovanie. Je to opak našej nefunkčnej kontroly a štátneho dozoru.

Kým poliaci majú v rukách kontrolu a možnosť zlepšovania, majú pred sebou otvorený a transparentný status o stave, tak my máme dvoch idiotov na TK s dezinformáciami z cudzieho štátu a hlavne dvoch somárov, ktorí nepochopili - takto sa to robí. Kým poliaci majú status, my máme presvedčenie a pocit bez vedomostí a znalostí o stave veci. To by sa poliaci nasmiali, keby sa u nás urobil dôsledný audit Bírešovho bačovania.

SkryťVypnúť reklamu

Naša dvojčlenná úderka sa postavila tomu, čo je samozrejmosť. Odhaľovať nedostatky. Postavila sa tomu, čo sama diskvalifikuje. Štátnemu ( dozoru ). Prečo asi ? No preto, že na druhý deň by tu neboli. Dvaja neschopní alibisti a ešte ďalej do minulosti, až k spolupráci so zločineckým režimom.

A ak, tak pri povinnom ohlasovaní dovozu potravín a neschopnosti identifikovať rizikové a škodlivé potraviny by sa mal Bíreš schovať do myšacej diery. Ale on je školený demagóg.

A tak sa teda konečne odhalila pravá spôsobilosť Vlčana a Bíreša. A takto ohlupujú verejnosť, pripravujú štát o regulárny štátny dozor a ešte primitívne a vulgárne zneužívajú korektné postupy štátu spoločenstva, pričom sami sú úplne nespôsobilí.

SkryťVypnúť reklamu

Ján Marton

Ján Marton

Bloger 
  • Počet článkov:  108
  •  | 
  • Páči sa:  670x

Venuje sa 30 rokov rozvoju vidieka, potravinovému právu a kontrole potravín. Sleduje nezákonosť a nespravodlivosť pri likvidácii vidieka diskvalifikáciou miestneho hospodárstva. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
SkryťZatvoriť reklamu