Čo včera povedal Fico. Piata kolóna

Niežeby to bolo dôležité, ale napriek tomu si to rozoberme.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)

Zo včerajšieho prejavu  Róberta Fica: „Slovenská vláda, žiaľ po vzore iných, posiela na Ukrajinu smrtiacu muníciu. Propagandisticky hecuje nenávisť voči bežným radovým Rusom, z ktorých pod vplyvom Ruskej  propagandy ani netušia, čo sa to vlastne deje. Slovenská vláda rovnako podporuje aj neakceptovateľnú myšlienku kolektívnej viny.“

Tak za prvé:

Tento pánko sa pustil do slovenskej vlády, čo je pochopiteľné, nakoľko prostredníctvom svojich orgánov postupne odkrýva tú obludnú korupciu, ktorá systematicky prebiehala za jeho vlád.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Za druhé:

Na Ukrajine prebieha genocída. Vraždia sa deti a znásilňujú ženy, ruskí vojaci ničia a rabujú, rozsievajú smrť a nezastavia sa pred ničím. Takže, ak naša vláda posiela na Ukrajinu muníciu, ktorú hrdinskí obrancovia tak zúfalo potrebujú, tlieskam tejto vláde a pani prezidentke, že sa zjednotili v boji za obranu hodnôt celého civilizovaného sveta.

Za tretie:

Propagandisticky hecuje... Ak tu niekto využíva obludnú propagandu, tak sú to ruské štátne médiá, ktoré bezprecedentne vysielajú propagandistické lži na podporu Putina, že na Ukrajine nie je vojna, ale tam prebieha malá vojenská operácia. Neprestajne, dookola. Ani jeden záber o hroznej devastácii o používaní zakázaných zbraní a bombardovaní civilného obyvateľstva.

SkryťVypnúť reklamu

Za štvrté:

V roku 1968, keď nás napadli Rusi, tak tí vojačikovia takisto netušili kde sú a čo sa to vlastne deje. Tiež im nahučali, že nás idú oslobodzovať. Takáto je ruská armáda. Viem to, lebo som to videl na vlastné oči. Putin celému svetu klamal, že sa jedná len o vojenské cvičenie. No a čo majú robiť Ukrajinci, ktorých ten blázon napadol? Nemajú sa brániť? Je to Genocída a to v Európe 21. storočia.

Za piate:

Že vraj naša vláda podporuje neakceptovateľnú myšlienku kolektívnej viny. Posledný nonsens. Čo je to za blud? Asi narážal na sankcie. Ale čo iné máme robiť, keď sa nechceme dostať do konfrontácie s tým chorým mužom, ktorý má po ruke atómový kufrík? My nemáme nič proti bežným Rusom, ale proti tej kremeľskej soldateske na čele s Putinom.

SkryťVypnúť reklamu

Záver:

Fico by si mal položiť otázku ohľadne ruskej vlády, veď čo je to za vládu, ktorá celé roky umlčiava hlas svojich občanov, komplet rozkradla majetok štátu; všetci tí oligarchovia so svojimi majetkami v zahraničí, jachtami a športovými  klubmi. Vláda, ktorá sa nestará o životy bežných občanov v zaostalých regiónoch Sibíri a Ďalekého východu, kde výnosy z predaja plynu, ropy a nerastných surovín prúdia boháčom do ich peňaženiek. Nie sú toto ľavicové témy? Nemal by sa na ne zamerať?

Sú, ale Fico sa už zreteľne vymedzil a postavil sa na stranu zla. Ľudia, vidíte aké je toto zvrátené uvažovanie? Viacerí vravia, že škoda rečí, veď kto už počúva Fica. Ja vravím nie, nie je to zbytočné pokiaľ má takú podporu našich občanov, akú má. Ľudia zobuďte sa, tento človek vám klame, len aby si zachránil krk.

Ján Škerko

Ján Škerko

Bloger 
  • Počet článkov:  66
  •  | 
  • Páči sa:  916x

Kto som? To je zaujímavá otázka, ale nie na mňa. K tomu by sa mohli vyjadriť ľudia, čo ma poznajú. Ale ak mám predsa len napísat pár viet, tak som ako duchaplný vlk oháňajúci sa palicou. A dôchodca. Moje motto je: s pevnou, ostrou a jasnou mysľou vpred. Som človek, ktorý chce niekedy reagovať na dianie okolo nás. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

711 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
SkryťZatvoriť reklamu