Putin, ty nacista, túžbu po slobode nezabiješ!

Ty nacista, používať zakázané zbrane proti civilistom, nevinným deťom, matkám, starcom, to vážne?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

To je aká odvaha? Zbabelec! Ruky máš od krvi. Ty si tam sedíš, možno pri televízore a robí ti radosť pohľad na tú spúšť?

Pozeráš sa na atómový kufrík a zmieta tebou hnev, že veci sa nevyvíjajú podľa tvojich zvrátených predstáv. Takže, ak by to mala byť moja posledná vec na svete, vedz, že tebou opovrhujem. Ty karatista s čiernym pásom, ktorý si nemal dostať. Musel som sa smiať, keď som pozeral ten zápas ako sa tvoj súper náročky zvalil na zem a stiahol ťa zo sebou.

Ty, čo systematicky, celé roky demontuješ aj posledné zvyšky demokracie vo vlastnej krajine. Ty nepatríš svojim myslením do civilizovaného sveta. Vytvoril si monštruózny spôsob vládnutia. Aj teraz vo svojich médiách hovoríš len o akejsi mierovej misii, ty mierotvorca.  Čo im neukážeš aké hrôzy páchaš na svojom susedovi, ty geopolitický maniak. Chceš len brať, brať cudziu zem, čo jej máš málo? Zadrhni sa.  Oni nechcú byť v tvojom područí, veď čo by ich tam čakalo. Oni nemajú kam ustúpiť, veď sú doma.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Som dosť starý na to, aby som naletel na tie tvoje kecy. Poznáme, čoho ste schopní, ty a tebe podobní. Ešte sme nezabudli na tú vašu záchranu v roku 1956 v Maďarsku, a v roku 1968 v Československu.

A vyjadrovať sa aj o nás, Slovákoch, že by sme ti mali patriť, no nasr..

Už teraz si prehral.

Takže končím, lebo by to bola iba nekonečná séria nadávok a opovrhnutia.

Ján Škerko

Ján Škerko

Bloger 
  • Počet článkov:  67
  •  | 
  • Páči sa:  924x

Kto som? To je zaujímavá otázka, ale nie na mňa. K tomu by sa mohli vyjadriť ľudia, čo ma poznajú. Ale ak mám predsa len napísat pár viet, tak som ako duchaplný vlk oháňajúci sa palicou. A dôchodca. Moje motto je: s pevnou, ostrou a jasnou mysľou vpred. Som človek, ktorý chce niekedy reagovať na dianie okolo nás. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
SkryťZatvoriť reklamu