Ruskí teroristi, kedy už konečne pochopíte, že vás Ukrajinci doma nechcú

Veď kto by aj chcel po tom ukrutnom zabíjaní. Choďte si radšej urobiť poriadok domov, práce máte vyše hlavy.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Celý svet hľadí s vytreštenými očami, čo to tam tí Rusi na Ukrajine stvárajú. Sú normálni? Najskôr arogantne namyslení a nikým nepozvaní vtrhli s celou svojou armádou na cudzie územie a keď boli odrazení a už sa začína vravieť, že môžu byť i porazení hrdinským ukrajinským národom, tak si vybíjajú zlosť v besnej nepríčetnosti, vo vraždení detí, v znásilňovaní žien a zabíjaní stareniek a starčekov. Taká nenávisť! A prečo. Lebo Putin nakázali. Že vraj sú to nacisti. Pýtam sa ako môžu byť deti nacisti. Si ty normálny? Určite nie. Lebo keby si bol, tak už by si dávno odtiahol. To ich naozaj tak nenávidíš? Lebo nezdieľajú tvoj sen o veľkom Rusku?

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Teraz sa v plnej nahote ukázalo, že Rusi nie sú kompatibilní  s našimi hodnotami ako sloboda a demokracia. A nie je to kvôli momentálnej ozrutánskej a bezbrehej propagande. Oni boli „postihnutí“ už predtým, len sme si to nevšímali. Česť výnimkám a statočným občanom, ktorí navzdory perzekúciám idú vyjadriť svoj nesúhlas s touto nezmyselnou vojnou.

Viete ako si predstavujem ľudí v Rusku? Ako sedia prikovaní pred televíznymi obrazovkami, hlavy majú obalené alobalom, aby ich nič nerušilo (to preto, aby im nedajbože nenapadla nejaká kacírska myšlienka o slobode a demokracii) a dostávajú 24 hodín, sedem dní v týždni obrovské dávky propagandistických lží o denacifikácii, demilitarizácii a o návrate do lona veľkého Ruska.

SkryťVypnúť reklamu

A darí sa im to. Svedčia o tom svedectvá Ukrajincov, ktorí majú príbuzných v Rusku, že dobre robí Putin a stali sa z vás nacisti a Banderovci a dobre vám tak. Darmo im ich vlastná rodina vraví, že vám doma klamú, jednoducho im nechcú veriť. Do toho v médiách  vysielajú i úplne zvrátené názory imbecilných politrukov, ktorí vravia, že Ukrajincov treba pozabíjať a ostatných prevychovať, lebo podľahli tým skazeným liberálnym názorom Západu. A celou tou nepríčetnosťou znie pieseň: „Cez spálenisko, cez krvavé rieky, pluk za plukom ide neochvejne v diááááááľ...“

A Putin na preplnenom štadióne v Lužnikách prednáša pred svojim publikom reči o chrabrých ruských vojakoch ako statočne bojujú plece pri pleci... No na to sa ani nedá nič povedať. Našinec by tú manipuláciu okamžite prehliadol, ale zdá sa, že na bežných Rusov to zaberá. To je smiešne. Ale aj smutné. Nechápem, čo sú to za ľudia. Totálne zmanipulovaní a zmagorení.

SkryťVypnúť reklamu

Nuž tak, trochu som sa rozohnil, ale za Boha nemôžem pochopiť to nezmyselné vraždenie. Ešte vám zostali nejaké rakety a tanky? Dúfam, že meliete z posledného. Ani neviem ako to súdruhovia celé pomenovať. Nepríčetné šialenstvo?

Ján Škerko

Ján Škerko

Bloger 
  • Počet článkov:  68
  •  | 
  • Páči sa:  929x

Kto som? To je zaujímavá otázka, ale nie na mňa. K tomu by sa mohli vyjadriť ľudia, čo ma poznajú. Ale ak mám predsa len napísat pár viet, tak som ako duchaplný vlk oháňajúci sa palicou. A dôchodca. Moje motto je: s pevnou, ostrou a jasnou mysľou vpred. Som človek, ktorý chce niekedy reagovať na dianie okolo nás. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
SkryťZatvoriť reklamu