Si taký dobrý chlapec

Povedal som Moskve, že si taký dobrý chlapec a máš veľa kamarátov, taká slovenská mafia.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Ruská ambasáda na Slovensku sa ukázala ako semenište špiónov a je len otázkou času, kedy sa vrátia späť, do krajiny, kde zajtra už znamená včera. To, že Rusi majú na ambasáde špiónov nie je také prekvapivé, lebo koniec koncov ich majú i iné krajiny, ale celkom by ma zaujímalo, kto sú tí „naši“ domáci zradcovia. Niektorí sa už priznali a ďalší sú v hľadáčiku štátnych orgánov.

Tak kto je tá mafia a kamaráti a kde sa skrývajú. Bude zaujímavé sledovať ako sa to bude postupne rozpletať, ale už teraz sa ukazuje, že sú z prostredia tých štváčov, ktorí posielali hlúpučkých a zmätených spoluobčanov, aby išli vylepovať plagáty proti našim riadne zvoleným poslancom za to, že hlasovali v súlade so svojím presvedčením a svedomím za dohodu medzi Slovenskom a USA o obrannej spolupráci. Huckali ich a zverejňovali zoznamy s adresami poslancov, aby sa im išli „poďakovať!“

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Rozum zastane! Tí zmanipulovaní zatratenci išli vylepovať plagáty, lebo naši riadne zvolení poslanci, veľmi správne a prezieravo, schválili zmluvu s našim najväčším ochrancom.  Dúfam, že týchto vlastizradcov naše príslušné orgány pochytajú, usvedčia a odsúdia. Pokiaľ  Žilinka zas nepoužije ten svoj paragraf 363.

Nedá sa rozumom prijať, že na tomto našom malom Slovensku sa nájde toľko ľudí, čo si neuvedomuje, že sloboda a demokracia sú najväčšie hodnoty, ktoré človek môže mať. Bez nich by sme boli len zombíci a viem o čom hovorím. Všetko ostatné vyviera z týchto hodnôt a oplatí sa za ne bojovať; to nám napokon ukazuje hrdinský ukrajinský národ vo vojne s Mordorom.

SkryťVypnúť reklamu

Navaľnyj, ako posledný  ruský opozičný poslanec, ktorého nezlikvidovali, si odpykáva trest vo vykonštruovanom procese a najnovšie za to, že podporoval protesty proti Putinovi, dostal ďalších 13 rokov. Že áno, pán Žilinka. Veru takéto je dnešné Rusko, bez života, bez budúcnosti, ktorú im vzal Putin na pásoch tankov, keď vtrhol na cudzie územie, aby tam rozsieval smrť.

Spamätajte sa ľudia, dosť bolo demagógie, otvorte oči. Taká budúcnosť by čakala aj nás, keby sme patrili k Putinovmu Rusku. Boli by sme tiež vojnoví zločinci ako ten psychicky narušený diktátor, ktorý by nás nechal umierať v nezmyselných vojnách.

SkryťVypnúť reklamu

Každá vojna sa raz končí mierom a nastane čas obnovy. Zahoďme na smetisko dejín falošné predstavy o Rusku. Bude mať ono čo robiť, samo so sebou, aby sa zbavilo toho starého – ako sa ukazuje ešte stále cárskeho myslenia a opatrne vykročilo na novú tŕnistú cestu k demokracii. V to dúfam, hlavne v ich mene. Uvidíme akú cestu si ruská spoločnosť zvolí, ale páči sa mi Navaľného výrok, že radšej bude vo väzení „slobodným človekom“ ako „Putinovým sluhom“ na slobode.

Ján Škerko

Ján Škerko

Bloger 
  • Počet článkov:  68
  •  | 
  • Páči sa:  929x

Kto som? To je zaujímavá otázka, ale nie na mňa. K tomu by sa mohli vyjadriť ľudia, čo ma poznajú. Ale ak mám predsa len napísat pár viet, tak som ako duchaplný vlk oháňajúci sa palicou. A dôchodca. Moje motto je: s pevnou, ostrou a jasnou mysľou vpred. Som človek, ktorý chce niekedy reagovať na dianie okolo nás. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

713 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
SkryťZatvoriť reklamu