Vojna odhaľuje zradcov a charaktery našich politikov

Je obrovskou hanbou Slovenska, že v našom parlamente sedia neonacisti. Putin by mal čo u nás denacifikovať.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Americký prezident Joe Biden správne označil ruského prezidenta Putina za vojnového zločinca a potom čo celý svet vidí aké zverstvá páchajú ruské vojská v ukrajinských mestách a dedinách hovorí už o genocíde na Ukrajincoch.

Len v samotnej Buči doteraz našli 403 zabitých a umučených civilistov, medzi nimi deti a znásilnené ženy, ľudí so zviazanými rukami zabitých strelami do zátylku a pohodených v studniach a z výpovedí očitých svedkov je už nad slnko jasné, že genocída je bohužiaľ to presné pomenovanie. Medzi Ukrajincami prichádzajúcimi na Slovensko sa odhaduje, že doterajšie obete tejto brutálnej vojny sa rátajú na státisíce.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

A čo na to Putin? Tak ten vyhlásil, že napadnutie Ukrajiny bola správna a vznešená vec a Ukrajinci si vymýšľajú a to oni si pozabíjali vlastných ľudí. Takže tak, šialené, že?!

Ale poďme k našim šialencom, bláznom, polobláznom a populistom, ktorí vyhlasujú, že nás sa to netýka a nemali by sme na Ukrajinu posielať zbrane a zneisťujú ľudí vyhláseniami, že ktovie, kto má pravdu. To je absolútne zvrátený postoj, ale čo môžete očakávať od Kotlebu, ktorý dáva šeky rodinám s nacistickým symbolom alebo od takého Mazureka, ktorý hádže kamene po matke s deťmi, alebo čo môžete očakávať od Uhríka, ktorý nás mimoriadne zahanbuje v europarlamente. Veď si len predstavte, najnovšie tí neonacisti podali trestné oznámenie proti darovaniu obranného systému S-300 Ukrajine! Slabšiemu a brániacemu sa nášmu susedovi proti silnejšiemu agresorovi.

SkryťVypnúť reklamu

A včera na TA3 moderátor Bielik kládol tiež tú otázku, akoby to bolo niečo dôležité. Odvádzanie pozornosti od podstaty. Že podľa akej zmluvy a ukážte nám tú zmluvu. Koho to zaujíma? Veľmi sme pomohli a to je podstatné! To je ruský „trollizmus“ ako vyšitý. Alebo iba taká úbohá malosť Slovákov?

A teraz k populistom. Arcipopulisti, ktorí plece pri pleci zvádzajú súboj o chudáka voliča, sú Fico a Pellegrini. Teraz vravia len to, čo chcú ich voliči počuť. Keď boli vo vláde, tak nakúpili americké stíhačky F16, americké vrtuľníky Blackhawks, dovliekli sem teroristov z Guantánama,  ťahali sa do jadra Európskej únie a teraz zrazu v opozícii, popreli všetko to čo robili a zrazu sú protiamerickí a protieurópski, ale za Orbána. Som z toho zmätený. Všetko, čo ste doteraz robili bolo zle?

SkryťVypnúť reklamu

Ľudia to nevidíte, že títo politici sa chcú vyšplhať po vašich chrbtoch do parlamentu, aby mohli znovu kradnúť? Že vás oblbujú? Čo je to s vami? To nevidíte ako vám klamú? Robia všetko preto, aby povalili túto vládu. Neštítia sa vyvolávať nenávisť a rozvrat a  plánovite útočia na city zraniteľného obyvateľstva.

Ja nehovorím, že táto vláda je perfektná, od toho má ďaleko (priveľa strán, jedno väčšie ego ako druhé), na moju obranu môžem povedať, že som nikoho z nich nevolil, ale priznajme si, že to nemá ľahké, najprv koronavírus a teraz šialení Rusi, zdražovanie a uťahovanie opaskov. Ale povedzme to jasne, za posledný marazmus môže ten zvrátený sociopat sediaci v Kremli a nie táto vláda. A za rast cien takisto nemôže.

SkryťVypnúť reklamu

Na záver ešte jedna otázka. Myslíte si, že Smer, Hlas, Republika, ĽSNS vyriešia vaše problémy? Nevyriešia, tým si buďte istí.

Ján Škerko

Ján Škerko

Bloger 
  • Počet článkov:  66
  •  | 
  • Páči sa:  916x

Kto som? To je zaujímavá otázka, ale nie na mňa. K tomu by sa mohli vyjadriť ľudia, čo ma poznajú. Ale ak mám predsa len napísat pár viet, tak som ako duchaplný vlk oháňajúci sa palicou. A dôchodca. Moje motto je: s pevnou, ostrou a jasnou mysľou vpred. Som človek, ktorý chce niekedy reagovať na dianie okolo nás. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
SkryťZatvoriť reklamu