O mne

Ahoj!Zámerom mojej stránky je prispieť svojou malou ľudskou troškou k niečomu, čo je dobré, prospešné a môže niekomu pomôcť. Pomôžeš mi s tým? Pamätaj, že vždy..Čítajte viac: http://jozefantol.blog.sme.sk/c/299832/O-mne.html#ixzz1wFRMIg9r

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Ahoj všetci!

Volám sa Jožo, pred niekoľkými rokmi som dokončil vysokú školu, pracujem v personálnej oblasti, som špecialista v PR, etike a spravodlivosti, pochádzam z Liptova, zamiloval som si Košice a chcem urobiť niečo pre dobro všetkých. Rád cestujem, hrám futbal, milujem behanie, plávanie, dobrú knihu, kvalitnú hudbu a svoju prácu.

Zámerom mojej stránky je prispieť svojou malou ľudskou troškou k niečomu, čo je dobré, prospešné a môže niekomu pomôcť. Pomôžeš mi s tým?

Pamätaj, že vždy to začína od jedného človeka a tiež pamätaj, že máš veľké schopnosti a oveľa väčší vplyv ako si myslíš na ľudí okolo teba - každú hodinu, každý deň. V článkoch môjho blogu nájdeš mnoho pohľadov, príbehov, inšpirácií na to, ako byť vo svojom živote väčšou príčinou nad šťastím seba i ostatných naokolo, no hneď takto na úvod chcem apelovať na teba - to čo tu budeš čítať nie je len pekné čítanie, je to niečo, čo chcem, aby si aplikoval vo svojom vlastnom živote.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Tekže - môžem s tebou počítať?

Jozef Antol

Jozef Antol

Bloger 
  • Počet článkov:  13
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Človek, muž, syn, partner, kamarát, ľudomil. Zoznam autorových rubrík:  ♥ Články▲ Umenie♦ Román

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

3 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu