Monika Fľaštičková Beňová - od dobroty sa aj psy besnejú

Milá Monika. Dúfam, že mi odpustíš, že ti tykám, ale vieš ťažko by som ti mohol vyznať lásku, keby som ti vykal. Bolo by to síce romantickejšie, ale menej osobnejšie. A ja dnes chcem byť dvojnásobne osobný. Už od tvojej prvej manželskej krízy som sa odhodlával napísať ti, ale nenašiel som odvahu s obavou, že ma odmietneš. Až sobota keď som ťa videl na akcii v tej živej reťazi ako statočne bojuješ za ľudské práva som sa definitivne rozhodol, že ti konenčne napíšem čo k tebe cítim. Dokonca som ti poslal žiadosť na FB aby si si ma pridala za priateľa a dúfam, že tak urobíš, aby sme sa mohli lepšie spoznať.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)
Obrázok blogu

Milá Monika. Prosím skús prehodnotiť svoje zotrvanie v zväzku s Fedorom. Čo ti dáva? Čo má viac ako ja? Peniaze? Ja ti ponúkam čistú a nefalšovanú lásku. A o peniaze sa neboj, tvoj poslanecký plat z európskeho parlamentu nám bude bohate stačiť. Chcem aby si vedela, že so mnou zažiješ to, čo s Fedorom nikdy. Žijem síce momentalne v UK, ale nevadí. Hneď budúci rok by sme mohli spolu zájsť na našu prvú dovolenku. Pozývam ťa do Slovenského raja. Cnie sa mi za našou krásnou prírodou a tak by sme tam mohli skočiť. Ubytujeme sa v Letanovciach. Poznám tam zopár cigánskych rodín. Veľmi radi nám prenájmu svoj dom. O nich strach mať nemusíš, za ten čas pôjdu bývať k známym do osady, nemajú to ďaleko a bežne to tak robia aby zarobili nejaké to euro na prežitie, keďže nikde nepracujú. Hneď ako sa ubytujeme, pôjdeme spolu s nimi do lesa, tam nám ukážu ako sa správne reže a ťaží drevo, a nebudeš sa ani musieť zohýbať. Majú super spôsob. Tak aká si vysoká tak sa postavíš a režeš. Ináč keď to uvidíš ten krásny les kokso to budeš čučať. Normálne nám Marťania môžu závidieť. Taký holorub si jakživ nevidela. To môžeš zažiť len so mnou, kde sa na mňa Fedor hrabe.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Milá Monika. Keďže k láske patria aj deti, a v našom veku mať vlastné už asi hraničí s rizikom, lebo ako vravievali môj starý otec, chlap môže robiť deti kedy chce, len žena musí byť mladá, tak si môžeme hneď jedno také malé cigánča adoptovať. Na dovolenke v Letanovciach sa s ním skamarátime, tam ich je ako maku, môžeme si dokonca vyberať. Hneď po dovolenke spolu odletíme do UK. Neboj peniaze na letenku zarobíme. Mám kamoša Plachetku a on pozná veľa lokalít kde sa povaľuje kde aká nepotrebná meď a hliník. Kedže poletíme Ryanair tak to nebude problém. V UK prvé čo urobíme, tak pôjdeme na sociálny úrad. Vieš koľko peňazí dostaneme. Tak aby si vedela tak ti to prezradím. Takže kedže ešte nie sme manželia tak nám dajú House benefit na dom, potom nám dajú Child benefit na naše malé cigánča a ešte by sme mohli prihlásiť zopár ľudí z osady v UK na pobyt a na čierno na prácu a poberať Working tax credit namiesto nich. Suma sumárum nám to hodí okolo 2500£ mesačne a to sú iné lóve moja milovaná.

Skryť Vypnúť reklamu

Takže milá Monika, toto je len na začiatok. Ak si ma pridáš do priateľov na FB napíšem ti viac. Už sa nesmierne teším.

P.S.: Prepáč mi, že som ti skomolil meno, ale keď som ťa videl v sobotu v tej živej reťazi tak mi napadlo, že si si musela poriadne uhnúť s nejakej fľaštičky, ináč by si sa asi na takéto kúsky čo si predvádzala a veci čo si vykrikovala neodhodlala.

Vieš milá moja láska Monika. Od dobroty sa aj psy besnejú a ty si sa musela zbesnieť načisto.

MILUJEM ŤA MONIKA NEZABUDNI SI MA PRIDAŤ NA FB !!!!! PEACE

ODKAZ NA PLNÉ ROZLÍŠENIE OBRÁZKU: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=422963854434799&set=a.373467469384438.86374.366954210035764&type=1&theater

Jozef Oravec

Jozef Oravec

Bloger 
  • Počet článkov:  67
  •  | 
  • Páči sa:  0x

ANO je ANO, NIE je NIE, všetko medzi tým je lož. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

682 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

4 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu