Okupácia Generálnej prokuratúry - kto, prečo ako dlho ešte ?

Rád by som vedel jedno. Počul niekto z vás čo číta tieto riadky o akcii Occupy GP? Ak áno, položil si niekto z vás otázku prečo? Položil si niekto z vás otázku, kto za tým stojí, prečo to asi tak robí, o čo muv alebo im vlastne ide, ako dlho tam chcú vydržať, prečo práve GP? Pozná niekto z vás Filipa Rázgu? Viete ako to všetko začalo? Alebo vás to vôbec nezaujíma.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)
Obrázok blogu

Už viac ako 172 dní. Akcia, ktorá z času na čas zaujíma aj slovenské média. Akcia, ktorá dvíha adrenalín najmä bývalému prokurátorovi Dobroslavovi Trnkovi. Akcia, ktorá však v očiach občanov vyvoláva množstvo otáznikov. Čo tá akcia vyvoláva vo vás? Je vám to jedno, nezaujíma vás to, vás sa to netýka, vraj je to zbytočné, alebo sú za tým aj tak iba politické pozadia? Je vôbec potrebné aby ľudia ako Filip a jemu podobní niečo také robili?

Neviem snáď sa dozviem viac v diskusii pod článkom. Snáď to bude konečne normálna diskusia a nie len prihlúple odkazy diskutujúcich o tom aký je autor blogu pomýlený.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Skúste si však nájsť viac o tejto akcii stačí dať do googlu odkaz Occupy GP alebo stači kliknuť na link na YOUTUBE a pozrieť si o akcii pár zaujímavých videí alebo navštívte event na FB tu su uvedené linky:

https://www.youtube.com/results?search_query=occupy+GP&oq=occupy+GP&gs_l=youtube.3...39858.44377.0.46102.9.9.0.0.0.0.175.920.6j3.9.0...0.0...1ac.1.1FFSirti53c

https://www.facebook.com/pages/Occupy-GP/168738896586358?fref=ts

Pozreli ste si? Našli ste odpovede na moje otázky? Dajte mi vedieť načo zaujímavé ste prišli. Ďakujem.

Váš bloger Jozef

Jozef Oravec

Jozef Oravec

Bloger 
  • Počet článkov:  67
  •  | 
  • Páči sa:  0x

ANO je ANO, NIE je NIE, všetko medzi tým je lož. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

3 články
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu