Voľby 2012 - moja výzva občanom Slovenska!!!!!

Vážení občania Slovenskej republiky. V posledných dňoch a týždňoch sme všetci svedkami tej najšpinavšej predvolebnej kampane, aká tu kedy bola, a preto sa Vám nečudujem, že mnohí z Vás sú znechutení a v sobotu 10.3.2012 namiesto k volebným urnám pôjdete so svojimi ratolesťami na prechádzku resp. do svojich záhrad, lebo jar už zaklopala na dvere. A práve jar je obdobím, kedy sa príroda zobúdza a všetko živé, čo chce rásť, sa prebúdza k životu. Preto Vás prosím a vyzývam: nájdite si čas na svoje ratolesti, nájdite si čas na skrášlenie svojich záhrad, ale nájdite si čas ísť vyjadriť svoj názor.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (29)

Naše malé milé Slovensko sa zmieta v korupčných škandáloch. Ľudia sú znechutení a presýtení špinavou politikou, ale aj napriek tomu jediné možné právo, ktoré máte, je právo ísť VOLIŤ!!!! Je už na Vás, komu dáte alebo nedáte svoj hlas. Je na Vás, komu uveríte jeho pravdivé alebo prázdne sľuby. Máte možnosť a tak si ju nenechajte vziať. Pretože neverím, že sa uspokojíte s myšlienkou, že za Vás rozhodol niekto iný. Všetci sme občania tohto štátu, všetci máme svoje osudy a rozhodovať by sme mali o nich sami. Alebo sa vám páči, že o Vašom osude rozhodne tá menšia, uvedomelejšia polovica. Apelujem hlavne na mladých ľudí: toto je aj Vaša krajina, Vy v nej budete žiť a vychovávať svoje deti. Chcete, aby za Vás rozhodovali ľudia, ktorí plačú za dobou, keď mlieko stálo 2 koruny? Chcete, aby za Vás rozhodovali ľudia, ktorí volia nie podľa svedomia a vedomia, ale podľa toho, kto im vymasíroval mozog?

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

V nedeľu ráno sa Vám totiž veľmi ľahko môže stať, že budete čučať na monitory svojich TV ako teľce na nové vráta, a nadávať na všetko, čo uvidíte. Môže sa totiž veľmi ľahko stať, že v nedeľu ráno bude o Vašich životoch rozhodovať len jeden jediný KING KONG a ostatné opice odídu do zabudnutia. Som zástancom PRIAMEJ DEMOKRACIE, som zástancom zmeny volebného systému, ale pýtam sa Vás: ste si istí, že po voľbách 2012 bude zloženie PARLAMNTU také, že v ňom bude politická vôľa k dialógu s občanom!? Ste si istí, že ak sa vykašlete na voľby s odôvodnením, že aj tak sa bude kradnúť a nič sa nezmení, že je toto Vaše presvedčenie správne?

Skryť Vypnúť reklamu

Využite svoju šancu a choďte hodiť svoj hlas. Ak bude účasť vo voľbách nad 80 percent, poviem: O.K. je to vôľa ľudu a nech je tak, ale ak bude účasť pod 50 percent, bude to podľa Vás férové? Budete spokojní so svojim životom? Alebo budete ďalšie 4 roky nadávať na všetko, čo sa okolo Vás deje?

Ak nepôjdete, tak sa pripravte na valec KING KONGA. A oproti jeho valcu bol ten valec MUFTIHO zo Zlatej Idky iba prd makový!!!!!!

Jozef Oravec

Jozef Oravec

Bloger 
  • Počet článkov:  67
  •  | 
  • Páči sa:  0x

ANO je ANO, NIE je NIE, všetko medzi tým je lož. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu