Cesta k úplnej slobode IV. diel s Ot

Písmo: A- | A+

,,,,,,,,,,,,,,Dôležité je , že za 8.hodín v práci mal občan nákup- potraviny, na celý víkend pre celú rodinu.  ,, kto neokráda štát, okráda svoju rodinu „ heslo veriacich a morálnych občanov našej krajiny, ktoré sa snažia dodržiav

VI. Vysvetlenie príjmu za : socializmu, v súčasnosti, v novom systéme.

za socializmu : občania dnes používajú význam slov ,, zlatí komunisti“ prečo asi ? Príklad : Po vyučení obyčajný predavač mal už istotu, že bude mať pracovnú zmluvu pre konkrétnu firmu a prácu , za ktorú dostával nástupný plat 8,80 Kčs, vtedy korún . pracovný čas za mesiac bol 20-22 pracovných dní, čo bolo 160 -168 odpracovaných hodín. Dane boli nižšie , len slobodný od 25.roku života, mali daň vyššiu- staromládenecká daň. Bol to cieľ získať rýchlejšie do pracovného procesu nových zamestnancov, lebo skôr sa uzatvárali manželstvá a pribúdali do spoločnosti deti. Poskytovali sa mladomanželské pôžičky, byty, rôzne výhody, aby sa zachovala rovnováha medzi odchádzajúcimi do dôchodku a zostávajúcimi v pracovnom zaradení. Aj , keď to bol veľmi dobre, systémom nastavený program, v ktorom ľudia boli tiež nespokojní. lebo tak ako dnes , aj vtedy bola vláda jednej strany. Bola však povinná práca, za ktorú bola istá odmena. Slovenský občania so svojim zlozvykom uskromňovať sa ,podceňovať svoje vedomosti a zručnosť a um, sa nepoučili do vtedy na svojich rozhodnutiach a tak vždy naleteli na medové reči. Mali však radosť, ak za 100,-Kčs nakúpili na celý víkend a mali ešte aj v týždni na stravu. Dotácia niektorých potravín, poľnohospodárstva od štátu, pyramídovou stratégiou zvanou sociálna poisťovňa, chránili určitú menšinu obyvateľstva , čím maskovali machinácie v oblastiach energii (pohonné hmoty, uhlie, voda, plyn a elektrina ) . Ak zdraželo niečo , alebo zdvihli ceny na mäse, prvý, ktorí sa vzbúrili boli baníci, lebo na nich bol postavený energetický priemysel a energie do domácností. Ak si robotník vzal na deň vreckové, ak nerátam, že si zaplatil v práci obedy, mal za 2,-koruny 10 rožkov, za 2,-koruny 1L mlieka, v bufete po ceste domov za 2,- koruny štvrtku chleba a tanier držkovej polievky a k tomu si dal za 1,80 Kčs čapované pivo 0,5 L, domov stál autobus do 50km 1,-Kčs, ak nemal kúpený týždenník, alebo mesačník. Z hodinového zárobku, dokázal odpracovať 8 hodín a docestovať domov.

Najdrahšie boli vtedy tovary zo zahraničia, lebo sa predávali za maskovanú menu – Bony ( výmenná poukážka ) v Tuzexe ( obchodný dom so zahraničným a nedostatkovým tovarom), aby štát získal ťažko zarobenú rentu vyplácanú v dolároch , či v inej mene, od našich dedov, ktorí pracovali v zahraničí a chodil im takto dôchodok. Ten im premieňali nehoráznym kurzom na Bony a za to im ponúkali niekoľkokrát predražený tovar v Tuzexe, ktorý sa bežne nedal kúpiť u nás v krajine. Bývali rady na mäso, južné ovocie , niekedy na toaletný papier, vatu a menštruačné vložky....... atď. Dôležité je , že za 8.hodín v práci mal občan nákup- potraviny, na celý víkend pre celú rodinu. ,, kto neokráda štát, okráda svoju rodinu „ heslo veriacich a morálnych občanov našej krajiny, ktoré sa snažia dodržiavať aj dnes – zaostalé myslenie, ktoré ich preslávilo aj v zahraničí a preto EU môže ovládať prostredníctvom vyvolených takéto pokojné stádo oviec.

v súčasnosti: Po vyučení obyčajný predavač, nemá istotu, či bude mať prácu. Systém je nastavený na likvidáciu obyvateľstva. Bezdomovci na uliciach, pôžičky sú denne ponúkané občanovi, aby sa pri neistote v pracovnom zaradení zadlžil a potom ho prostredníctvom exekútorov o všetko obral, alebo prostredníctvom nariadení, ktoré majú prednosť pred našimi zákonmi na príkaz čl.7.odstavec 2 Ústavy- nemôžem použiť ani výraz SR, lebo nevedomí občania, ani len netušia , čo to znamená a že cieľom nie je pomôcť národu, ale naopak ho dostať na totálne dno . je tu protektorát, genocída a sociálny úpadok, kde nikto nevie či dnes príde o prácu, strechu nad hlavou. Pokladníčka v Tescu má na hodinu ( nerátam Bratislavu ) 1,60 Eur. Nemá riadnu pracovnú zmluvu, je rada , že pracuje na dohodu, alebo ako brigádnička. Ak by pracovala len 160 hodín v mesiaci ,po zaplatení daní ( toho času už 36 druhov) jej ostane ešte dlh na nájomnom a tak je nútená pracovať viac, aby uživila seba, deti. Muži sú trestaní systémom taktiež. Nemajú plnohodnotné zamestnanie, aj keď majú vzdelanie, ťažko si nájdu prácu. Vplyvom situácie, ktorá tu je sa rozpadajú manželstvá a vznikajú problémy s platením výživného na deti. Takto sa dostávajú do väzby a doma ostáva nekontrolovateľná výchova detí, ktoré nevidia rodičov a citovo sú postihnuté. Stres je najmodernejšia zbraň na rozklad spoločnosti. Je veľa samovrážd a občan je na pokraji života.

 Platí heslo : ,, zlodej kričí, chyťte zlodeja“ , každý každému závidí, neúspešný úspešnému, nevzdelaný vzdelanému . vidina lepších zárobkov v zahraničí núti občanov vycestovať, kde zarobia trošku viac, ale sú pre pôvod , pre ktorý sa nemusíme hanbiť ( skromnosť = hlúposť ) zdieraní, či už v samotnej firme , alebo agentúrami, ktoré taktiež systém ovláda.

Vidina občana ,, ja sa mám dobre a politika ma nezaujíma “ dostáva celú spoločnosť ešte do horšej situácie, lebo systém to posilňuje a život občanov ohrozuje. Ako sa ma dnes robotník, ktorý má možno brigádu ? 10 rožkov 0,60 eur, 1L mlieka 0,55 eur (najlacnejšie) , ¼ chleba 0,45 eur, držková 0,80 eur ( to musí byť ale riadna zľava) 0,5Lpivo čapované nepripadá do úvahy , ale v plechovke 0,45 eur, cesta domov pešo, lebo cestovať za prácou sa oplatí, ak je tam ubytovanie a istota príjmu- tá však nie je . takže ak má na hodinu zmluvne 3,-euro ostane mu ešte 0,15 eur – je to bieda a pracuje pod psychickým tlakom celú dobu. Toto niektorí občania nepoznajú, ale tých je málo, preto, že korupcia sa rozrastá , dokážu sa riadiť myšlienkou ,, vrana k vrane sadá, alebo ,,čo Ťa nepáli - nehas ! “ 

Dnešný stav národa je škodlivými potravinami a prírodným prostredím donútení nerozmýšľať, nehovoriť, nevidieť, nepočuť, neozývať sa a nechať sa ovládať systémom. 

  • v novom systéme bude občan s technickým myslením nahnevaní na každého, kto pracuje, usmieva sa, chodí s radosťou do práce a podieľa sa novom zveľaďovaní krajiny- prečo ? Nepozná význam logiky ! Ak máte prácu, za ňu adekvátnu odmenu, vzdelanostný spôsob odmeňovania a základná myšlienka ,, za málo pracovného času viac peňazí , pretože využiť moderné technológie, znamená šetriť seba, prinášať väčší úžitok pre vlastnú rodinu, pre celú krajinu a tak získa občan aj to, čo doposiaľ nevidel, nepočul, nehovoril, ale o tom ani nepremýšľal. Stručne to , čo sme už spomenuli :

  • Príspevok od štátu 300,- mesačne
    - 6 hodinové pracovné zmeny
    - Maximálne 40 hodín nadčasu mesačne , ktoré si môže vybrať zamestnanec v nasledujúcom mesiaci ako osobné voľno, využiť ako náhradné voľno , poskladať ako dovolenku na leto, či na zimu ( 120 hodín nadčasu je 1 mesiac dovolenky ) , nadčasy nie sú platené – len ako dovolenkový príjem, či splátka pôžičky

Práca a príjem podľa vzdelanostnej tarify
 - spoločnosť budujeme od najchudobnejšieho a najnevedomejšieho občana, aby sa všetci mali konečne dobre a preto nikomu neberieme právo na život a taktiež rešpektujeme všetky potreby každého a to zdôrazňujem každého občana v našej krajine.

 - Minimálna hodinová mzda ..................5,-/ hodinu

 (len ak je to človek bez vzdelania -nedokončená ZŠ, , dobrovoľný brigádnik- nie zamestnaný inde , ale študent minimálne 16ročný )

Ukončená ZŠ hodinová mzda 6.- / hodinu

Stredné odborné učilište bez maturity 7,- / hodinu

SŠ s maturitou 8.- / hodinu

VŠ a viac 9.- / hodinu

Malé z opakovanie:

Príklad_//ak žijú manželia s tromi deťmi , vo veku 5r. 9r. a 16r. manželka je doma , manžel pracuje ako smetiar , tak ich príjem od štátu v podobe štátneho príspevku je :
- Manželka ............................................................300,-
- Manžel ................................................................300,-
- Študujúci16r.........................................................150,-

 120 hodín mesačne minimálne 5,-./na.hodinu.......600,-
Spolu príjem do domácnosti.................................1.350,-


Ak budú peniaze utrácať na čokoľvek , tak do štátnej kasy v podobe 0,5% DANE prispejú sumou............................67,50 

potreby občanov , ktoré sa musia riešiť

Definícia zdravia:
Zdravie je stav psychickej, fyzickej a sociálnej pohody. Ak jedno z toho chýba, tak človek nemôže byť zdravý, lebo sa poruší rovnováha.

https://www.mojevideo.sk/video/28746/vizia_pre_slovensko_alebo_vsetko_sa_da_ak_sa_chce.html.,

VII. Miliarda do každého okresu , len na poľnohospodárstvo / hospodárenie v celom štáte na úkor zodpovednosti majetkovo - právnej a trestnoprávnej s možnosťou okamžitého odvolania.

Obnova poľnohospodárstva – poľnohospodárske družstvá

štátna dotácia 1miliadra Rubov do každého okresu

Legálna privatizácia po auditoch 

podiel štátu 90 % : 10 %, po úspešnom päťročnom hospodárení možná zmena, minimálny

 podiel štátu 51% : 49%

Verejné súťaženie :

- sídlisk ( príspevky z rozpočtu štátu na reálne zveľadenie )

škôl ( maximálna podpora vzdelanosti)

Celoslovenská preprava :

železnice,

rýchlovlaky,

podzemná preprava,

autobusy, trolejbusy, električky,

 modernizácia, odstránenie drôtov- senzory,

EKO preprava, http://youtu.be/dJONu083UOE

Zmena Obchodných centier,

Hyper nova – OD iný názov,

Tesco domy – dopravné ihriská pre deti športové haly,

Kaufland- disko kluby,

Billa- kultúrne podujatia – seniori,

 Zrušenie MLM systému, dovoz kvality,

výmenný obchod,

Hrady a zámky : rekonštrukcie a opravy, podpora cestovného ruchu, kultúra národa, história národa, Likvidácia bilboardov : likvidácia elektrických stožiarov, likvidácia nepriepustných komunikácii ( vodou - priepustné cesty a námestia ), obnova zelene a EKO- systému.

Tu sa uplatnia všetky kategórie občanov.

 1. bezdomovci A skupina I. kategória

 2. cigáni I. kategória

 3. narkomani a alkoholici B skupina I. kategória

 4. prostitútky I. kategória

 5. nezamestnaní I. kategória

13. zamestnanci III. kategória

14. podnikatelia III. kategória

VIII. Zdravotníctvo , regionálne sanatória s jednodňovou

chirurgiou a s opatrovateľskou starostlivosťou s lôžkovým vybavením v oblastiach nad 2000 obyvateľov 

Zadarmo zdravotníctvo

Zadarmo opatrovníctvo ( ústavná starostlivosť)

Zadarmo kúpeľná liečba a starostlivosť po operácii a vážnych zdravotných zákrokoch

Regionálne nemocnice do každého regiónu nad 2.000 obyvateľov s možnosťou výberu podľa lokalít / súkromné – štátne /

podmienky , ktoré sú pripravené pre financovanie aj súkromných sanatórií pomôžu prilákať ešte väčšie množstvo zahraničných klientov a tak domáci občania si môžu užívať liečbu častejšie ako do teraz. 

 6. dôchodcovia II. kategória

 7. slobodné matky s deťmi C skupina II. kategória

 8. čiastoční invalidi II. kategória

 9. invalidi D skupina II. kategória

10. nesvojprávni občania II. kategória

11. hendikepovaní občania II. kategória

12. deti v detských domovoch II. kategória

Žiadosť o prijatie do Inštitútu ochrany ústavných práv.

Žiadosť:
Žiadam o prijatie do Inštitútu ochrany ústavných práv za člena a zároveň chcem požiadať a, o termín stretnutia v Bratislave
b, o termín stretnutia v mieste bydliska, lebo spĺňam podmienky na vašu otázku 5B.
Chcete sa stať členom takejto skupiny? Odpovedzte na dve otázky:
1. Ako viete pomôcť ?
2. Ako chcete byť užitočná/ý?
Prihlášku neposielame, ale osobne riešime na stretnutí aj s vašimi aktivistami alebo s Vašou skupinou.
3. Koľko máte členov alebo záujemcov, ktorí chcú byť súčasťou zmeny systému?
4. Ste ochotná/ý podieľať sa na takomto projekte, kde si občania financujú členstvo a spoločne riešia potreby občanov podľa už pripravených návrhov a konkrétnych riešení?
Táto časť je o stretnutí záujemcov a ich skupiny, či skupín.
5.Kde sa môžeme stretnúť ?
A, v Bratislave pokiaľ už máte odpovede na predošlé otázky.
B, v mieste Vášho bydliska, kde máte zabezpečené priestory a skupinu minimálne 10 ľudí, ktorí už odpovedali na predošlé otázky a chcú sa stať členmi.

Meno a priezvisko dátum a miesto podpis

.....................................................................................................................................................
ioupriesenia@gmail.com,
Sme tu pre všetkých občanov. Náš Inštitút ochrany ústavných práv prináša riešenia na súčasný zle nastavený politický systém. Neváhajte a pridajte sa k nám! Chceme zobudiť občanov, aby sa nenechali manipulovať, ale aby otvorili oči a odvážne pridali ruku k dielu. Píšte na ioupriesenia@gmail.com
číslo účtu SK8365000000000020560144
kód banky 6500
Ďakujeme za finančnú pomoc a vecné dary.

Skryť Zatvoriť reklamu