Zachráňme RNDr. Ľuboslava Václava

Písmo: A- | A+

Odkaz od Lia Airova Sučany 16.5. 2015. Zákonodarný orgán? Verejne vyzývame politické strany aby sa neodkladne postavili za dobrú vec a sa pričinili o oslobodenie účelovo zajatého obrancu vlasti RNDr.

Ľuboslava Václava na psychiatrii v Sučanoch. V ústave ho držia na uzavretom oddelení v podzemí, údajne bez prístupu svetla a verejnej kontroly zdravotného stavu a slobody. Môžu ho držať až doživotne. Vedenie ústavu, polície a prokuratúry sa svojim zavineným konaním vysmieva občanom do očí.

 

Čakáme v psychiatrickej liečebni v Sučanoch, kde protizákonne zadržiavajú a obmedzujú na osobnej slobode pána RNDr. Ľuboslava Václava

čo plní Občiansky tribunál
čo plní Občiansky tribunál (zdroj: Ot)

https://youtu.be/xNV_rUry0SE, 

https://www.youtube.com/watch?v=yI9BFTOwoEc&feature=youtu.be
14.05.2015 Súdny cirkus celý záznam
www.youtube.com,

už poznáme ?
už poznáme ? 

Sme tu a žiadame jeho prepustenie. Doktor uviedol, že prepúšťaciu správu napíše, ale oklamal nás.

 Kristína, Jurij, Janko, Jozef, Maťa, Boris, Filip, čakáme kým prídete ostatní, cele Slovensko. Budeme tu dovtedy, kým neprepustia nezákonne držaného človeka, ktorého policajti dali do pút - protizákonne.

Nedovolia sa nám s nim stretnúť a mame dôvodnú obavu, že je v ohrození života. Pán Václav drží hladovku, aby mu nemohli dávať lieky. Ako povedal, budú ho tu držať až kým nezomrie. Zlyhali všetky zákonne možnosti a my občania sa môžeme postaviť na odpor podľa článku 32 Ústavy Slovenskej republiky. Príďte podporiť občana v ohrození života.

bezprávie a svojvôľa
bezprávie a svojvôľa (zdroj: archív Ot)
logo OT Dočasné štátne zriadenie
logo OT Dočasné štátne zriadenie (zdroj: Občiansky tribunál)
Skryť Zatvoriť reklamu