Prečo toľko breše?

Víťazstvo Kotlebu v Banskej Bystrici v druhom kole županských volieb nie je žiadnym prekvapením, a to minimálne z dvoch dôvodov :

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

Dôvod prvý : nie je to Kotleba, kto dorichtoval túto krajinu pod obraz boží. Nie je to Kotleba, kto je zodpovedný za bordel v školstve, zdravotníctve, súdnictve... Nie je to Kotleba, koho politické pôsobenie spustilo lavínu korupcie a rodinkárstva. Nie je to Kotleba, kto nás okradol o budúce dôchodky a oberá nás o naše peniaze. A nie je to Kotleba, ktorý je zodpovedný za to, že jediné rozumné riešenie pre mladých ľudí na Slovensku je útek preč. Za toto Kotleba zodpovedný nie je. Za toto je zodpovedný, a to minimálne v podobe už 6-ročného vládnutia, topoľčanec. To on dodrbal túto krajinu, a to takým brutálnym spôsobom, že Kotlebov extrémizmus je v porovnaní s tým iba neškodná brnkačka. A asi aj preto tisícky bystričanov volili tak ako volili, a zbytku Slovenska poslali odkaz : radšej Kotlebu a jeho extrémizmus, ako extrémizmus topoľčanca a jeho súmračnej partie.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Dôvod druhý : silácke reči topoľčanca po prvom kole. Natoľko debilné, že na betón tisícky bystričanov išli do týchto volieb dať politickému šmejdovi jasne najavo, že sa tu nebude rozťahovať ako taký syfilis. A ich odkaz topoľčancovi : ktokoľvek..., ale úplne ktokoľvek, vrátane hocakého extrémistu, hnedokošeliara či iného magora je prijateľnejší ako topoľčanec a všetko to, čo reprezentuje.

No... ja si osobne neviem predstaviť, že niekto môže klesnúť ešte hlbšie. Že pomaly ktokoľvek je prijateľnejší ako tento tu... Toto v politike zažiť, pakujem z povrchu zemského. Ak by bola vo mne iba štipka cti. Keby nie, vypadalo by to tak ako teraz na Slovensku. Topoľčanec breše na všetky strany. Je to logické. Veď utrpela jeho istota v seba samého. Ale predovšetkým, už dobrých pár hodín mu víri v hlave tá zásadná otázka, ktorá sa vylúpla z týchto volieb :

SkryťVypnúť reklamu

...ak nejaký Kotleba dokázal takýmto spôsobom zbuntovať ľudí proti topoľčancovi a súmračnému Slovensku, čo sa asi stane pri prezidentských voľbách?...

Juraj Kumičák

Juraj Kumičák

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  70
  •  | 
  • Páči sa:  927x

Názorovo som väčšinou na strane menšiny. Názor väčšiny väčšinou nemám rád. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradenéVojnové príbehy

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
SkryťZatvoriť reklamu