reklama

Veľká anketa medzi obyvateľmi: Ako sa žije vo Vajnoroch?

Krásne prostredie, dobrí ľudia a...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Ku šťastiu nepotrebujeme veľa, stačí istota, že si Vajnory zachovajú svoj charakter. Áno, už ste to počuli. Hovorím to často. Vajnoráci sú sami tvorcami toho, ako bude naše miesto pre život vyzerať. Už pred desiatimi rokmi som sa začal zaujímať o veci verejné a pokúšal som sa ich vždy ovplyvniť. Záleží mi na tom, ako sa bude vyvíjať život vo Vajnoroch. Žil som tu, žijem tu a budem tu žiť a budú tu žiť aj moje deti. Vybehol som preto do vajnorských ulíc a pýtal som sa obyvateľov, ako sa im tu býva, čo sa im vo Vajnoroch páči a čo by mohlo byť lepšie. Nech sa páči, pozrite si anketu.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

video

Asi vás neprekvapí, že viacerí Vajnoráci majú ťažkú hlavu zo zahustenej dopravy, preťaženej infraštruktúry a aj obavy, že sa situácia môže zhoršiť s pribúdajúcou výstavbou. Už v minulosti som spravil veľký test. Ako sa najrýchlejšie a najlacnejšie prepravíte do mesta, si môžete pozrieť tu. Týmto témam sa budem venovať v ďalších článkoch a aj na facebooku.

Ak máte tip na tému, ktorá sa týka mestskej časti Vajnory, prosím, napíšte mi správu na: vajnorak@ondruska.sk. Sledujte aj moju facebookovú stránku Juraj Ondruška Za naše Vajnory.

Juraj Ondruška

Juraj Ondruška

Bloger 
  • Počet článkov:  14
  •  | 
  • Páči sa:  42x

Volám sa Juraj Ondruška. Narodil som v roku 1982. Som ženatý a mám jednu dcéru. Pochádzam z rodiny, ktorá má vo Vajnoroch hlboké korene už niekoľko generácií. Pôsobím na Ústave výrobných systémov, environmentálnej techniky a manažmentu kvality Strojníckej Fakulty Slovenskej technickej univerzity. V pedagogickej činnosti sa venujem oblastiam metodiky konštruovania a metódam MKP. Som spoluautorom úspešných projektov, ktorých výstupom sú aj úžitkové vzory, patenty, prototypy a nové zariadenia. Na blogu sa venujem regionálnym témam, zaujímavostiam z mojej práce a aj témam, ktoré sa týkajú mojich koníčkov. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

3 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

744 článkov
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

48 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu