Ukrajinský lekár: Ukážte toto svetu

Táto scéna vás pohne konať a chrániť sa pred smrtonosnými lžami ruskej propagandy.

Ukrajinský lekár: Ukážte toto svetu
Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Ruská armáda cielene zabíja civilistov, pretože útočí na najviac zaľudnené oblasti Kyjeva a inde v krajine. Táto scéna je realitou neospravedlniteľnej Ruskej invázie na Ukrajinu.

Dievčatko malo oblečené pyžamo, keď nastal výbuch. Jej matka plače pred ambulanciou, keď na dievčatku zdravotníci pracovali.

Lekár povedal novinárovi, ktorý bol v nemocnici: „Ukážte to Putinovi. Oči tohto dieťaťa a plačúci lekári." Zobral som si jeho slová k srdcu a ukazujem každému kto chce vidieť. Rozhodnutím zapojiť bieloruskú armádu proti Ukrajine, je jasné, že Putin nechce vidieť a počuť.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

O stave dievčatka budem informovať. Tí ktorí veria, že modlitba pomáha, prosím urobte tak.

Fotka je tu: https://metro.co.uk/2022/03/01/susanna-reid-visibly-emotional-at-six-year-old-girl-killed-in-ukraine-16192779/Filip Kachnic

Filip Kachnic

Bloger 
  • Počet článkov:  10
  •  | 
  • Páči sa:  74x

Nehľadám informácie ale pravdu. Pôsobím na Univerzite Karlovej, kde saroky odborne venujem vzdelávaniu žiakov cudzincov/utečencov, menšín a ich spoločenskej integrácii. Ako odborník radím, navigujem a vzdelávam v oblasti integrácie detí a žiakov cudzincov. Viedol som side-event o vzdelávaní utečencov na Ministerskej Konferencii o Afganistane v sídle OSN v Ženeve, v roku 2018. Zoznam autorových rubrík:  Príbehy, ktoré sa dotknú srdcaNezaradenáZamyslenieČo je dnes pre ľudí dôležité?Volľby 2014PrognózyOddychová miestnosťRozhovory so zaujímavými ľuďmiSlovenské predsudkyProblémy, s ktorými sa stretáv

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
SkryťZatvoriť reklamu