Až po uši v extáze

Sex je na pohľad tá najprirodzenejšia vec na svete . Dvaja ľudia sa spoznajú , zamilujú sa do seba ( alebo radšej nie )jeden krok nasleduje ďalší a zem sa čo nevidieť otriasa . Pravdepodobne však len trošku pre ňu a veľmi pre neho a stále len na krátko . Väčšine mužov a žien na celom svete to však nestačí . Každá štvrtá žena má skúsenosť s nejakou formou sexuálnej traumy a 80% žien nieje schopných dosiahnuť orgazmus bez dráždenia klitorisu alebo nezažijú ten pocit vôbec . Zvyšných 20% sú ženy ktoré to dokážu alebo tvrdo makali aby to nakoniec zvládli , ale čo s tými ktoré bez toho nevedia vlastne existovať? Kam sa radia ženy , ktoré sú sexom posadnuté ? Ženy ktoré sú promiskuitné , nymfomanky , erotomanky , driády , morské panny a mnohé ďalšie názvy ktoré im boli udelené

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Tak trošku z histórie .. Každý z nás vie čo to nymfománia je , alebo aspoň čo predstavuje , väčšina z nás si predstaví ženu posadnutú touto chorobou ktorá trpí tým čo mi ostatný berieme ako potešenie . Tieto dámy prezývané nymfy čo z gréckeho slova nymfai znamená dievčina-nevesta, boli kedysi v gréckej a rímskej mytológií smrteľné , nižšie bohyne , ochrankyne miest ktoré obývali . Okrem toho že boli smrteľné, boli dlhovekými a večne mladými bytosťami považovanými za dcéry Dia.

Promiskuitná žena , Nymfomanka , Erotomanka , to všetko sú dosť podobné ale aj tak stále rozdielne pomenovania .

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Promiskuitná žena
Viem že chlapi ma chcú len do postele a to sa mi páči , ale bolí ma to , predovšetkým som žena . Nedokážem sa ovládať , potrebujem sex , vidím chlapa a chcem ho .. ale nikto to nechápe, ľudom pripadám divná . Idem aj s tým ktorý ma vôbec nepriťahuje. Viem že nie som ako iné ženy ale bojím sa že raz mi niekto ublíži . Mám strach že nie som normálna ..

Dosť často strieda svojich partnerov a to z rôznych dôvodov . Niektoré majú trvalí vzťah no napriek tomu je to práve rutina ktorá ich núti hľadať niečo nové ,len tak zahnúť , alebo vyskúšať sex na jednu noc ale hlavne s niekým iným . Často potom mávajú výčitky svedomia , niektoré sa aj priznajú alebo len sami seba presvedčia o tom že už nikdy .. ale naozaj nikdy to nespravia . No nič netrvá večne. Nemusí to byť práve samotný sex ktorý tieto dámy vyhľadávajú. Niektoré to robia zo zvedavosti , že zas objavia niečo iné , nové doposiaľ nepoznané baví ich to a niekto sa odváži to nazvať aj športom . Pre mužov je hlavne takéto správanie nepredstaviteľné , žena ktorá sa im hrabe v kapuste .. Áno promiskuitu si vymysleli muži aby sa ženy cítili previnilo keď prekročia isté hranice či pravidlá . Predsa nie je normálne keď sa žena takto správa , ale keď sa tak správa muž je všetko v poriadku. Patrí to k ich povahe alebo majú to v génoch to sú načatejšie vyjadrenia na ich obhajobu .

Skryť Vypnúť reklamu

Nymfománia
Zvláštna forma ako uvolniť energiu , vytvára sa túžba komunikovať telom . Vrodená zvedavosť poznávať prostredníctvom dotykov , bozkov , pohladení na svojej koži . Spoznávať cez svoje telo . Je to spojenie vašej energie a energie iného človeka ktorá vás unáša a spája s vesmírom .

Takto krásne by sa dal definovať sex . To čo niektorým môže pripadať ako najužasnutejší dar , inému naopak pripadá skôr ako hrozný trest . Nevedia sa totiž nabažiť sexu , svoj veľký apetít neuspokoja ani rannou rýchlovečkou ani večerným milovaním pri sviečkach . No napriek tomu že im prischla rola večne nadržaných samičiek . Mnohé z nich nikdy neokúsili chuť orgazmu . Nymfy ako ich väčšinou nazývame sú popritom na pohľad celkom normálne ženy . Živia rodinu , vysedávajú s kamarátkami na kávičkách , majú svoje koníčky . No niečo na nich predsa normálne nie je . Hovoria sa o nich mnohé polopravdy , či dokonca legendy o tom aké sú nenásytné, že sa nedokážu ukojiť , nehľadia ani na miesto či čas a idú aj s tým ktorý ich vôbec nepriťahuje. Kašlú na zdĺhavú predohru , a netreba ich ani podplácať darčekmi či pozívať na drahú večeru .

Skryť Vypnúť reklamu

Na prvý pohľad by si nejeden chlap povedal však toto je ,,ideálna žena,, , žiadne migrény či predstieranie únavy a následné zaspanie v tom najlepšom . To sú však len fantázie. Nymfománia sa v odbornej terminológií opisuje ako nadmerná sexuálna túžba ženy , nymphé čo v preklade znamená (mladá žena) a mánia čo predstavuje (bláznivo až nadmerne túžiť , či prahnúť po niečom) . Ale čo je nadmerné ? .. Odborníci sa zhodujú že kým svojou mániou neobmedzujete okolie a navyše vám prináša uspokojenie , ktoré vám len pomáha úspešne zvládať život , je všetko v poriadku. Problém ale nastáva vtedy keď vás sex začne doslova ovládať. Nedokážete sa sústrediť na nič iné . Pri pohľade na pekného muža sa nedokážete ubrániť svojím predstavám . Väčšina vašich myšlienok má práve sexuálny podtón a pokiaľ ide o sex nič v danom momente nie je dôležitejšie .

Skryť Vypnúť reklamu

V čom je teda rozdiel medzi nymfomankou a promiskuitnou ženou ? Zatiaľ čo nymfomanky prahnú po sexe promiskuitné ženy po mužoch . Nymfomanky nemajú problém udržiavať vzťah a nehrnú sa hneď za ďalším , naopak to muži majú problém udržať ich tempo , nie nadarmo sa vraví že všetkého veľa škodí a tak väčšinou zostávajú po nejakom čase samé a opustené a keďže sex je ich drogou musia si nájsť svojho dílera . Zatiaľ čo promiskuitným ženám samota vyhovuje. Partnerov buď majú a podvádzajú alebo nemajú ale vždy si niekoho nájdu . No zo žiadnym ostať nechcú lebo ich aj tak za krátko omrzí a to je pre nich nepredstaviteľné .

Erotománia
Keby sa ľudia viacej milovali a menej rozprávali , svet by bol omnoho krajší a jednoduchší .. Energia môjho orgazmu je mojou súčasťou je to ako hviezdna cesta ktorá unáša do nekonečne ..

Erotománia je posadnutosť všetkým s čím sa sex spája . Erotika je stredobodom pozornosti . Či už ide o sledovanie porna , alebo neustálim uspokojovaním či už s partnerom alebo masturbáciou . Väčšia týchto žien partnera nepotrebuje , vystačia si aj sami ale ak náhodu sa nikto pritrafí tak určite nepohrdnú . Bývajú to často veľmi skúsené ženy . Nie však preto že v ich živote bolo veľa príležitostí sa priučiť , ale hlavne kvôli tomu ako dokonale poznajú svoje telo dopodrobna . A taktiež sa zaujímajú aj o opačné pohlavie . Ich závislosťou je v prvom rade orgazmus . Nebránia sa žiadnym praktikám a v sex-shopoch sú častejšie ako v potravinách . Erotománia je aj tak stále považovaná len za jemnejší typ sexuálnej choroby oproti nymfománií či promiskuite .

Aj keď tieto tri druhy žien sú v podstate odlišné , jednu vec majú stále spoločnú všetko sú to psychické poruchy a choroby ktoré treba bezpodmienečne liečiť . Hlavnými príčinami sú prevažne emocionálne poruchy ako nízke sebavedomie , ťažké zvládanie stresu či dokonca sexuálne obťažovanie a zneužívanie . Celkové zbavenie sa sexuálnej závislosti si vyžaduje poriadne dlhú abstinenciu. Niekdy sa to počíta až na roky , kým je žena schopná zaradiť sa zase späť medzi tie normálne a zdravé ženy . V každom prípade tieto choroby smrteľné niesu , ale bohužiaľ ženy práve kvôli tejto chorobe zostávajú príliš často samé a emocionálne vyprahnuté . To ich vedie k totálnemu zúfalstvu a niekedy ich to doháňa až k samovražde. Rozhodne netreba podceňovať ani jeden z príznakov. Všetky tieto druhy sexuálnych chorôb sa nevyliečia sami od seba . Preto ak máte čo i len najmenšie pochybnosti o vašich túžbach či túžbach niekoho vo vašom okolí , vyhľadajte lekára alebo o tom aspoň hovorte s dotyčnou osobou .

Lenka Kahabková

Lenka Kahabková

Bloger 
  • Počet článkov:  6
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Písanie je moja vášeň je to prostredok ktorým vyjadrujem svoje JA . Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu