Kočnerov sprievodca po galaxii

Kočnerov sprievodca po galaxii by sa mohol javiť ako príspevok a blúznenie človeka trpiaceho ťažkým narcisizmom. Ale má aj šancu, že sa stane encyklopedickým symbolom korupcie a nezákonnosti.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Komunikácia v Threeme obsahuje „snové a nerealizovateľné" konštrukcie o budúcom riadení bývalého šéfa SIS. To ale nekorešponduje s celkom presnou prognózou vývoja zákazu činnosti jednej z aktuálnych politických strán na politickom nebi rok dopredu. Komunikácia, ktorá by mohla vyzerať ako pechorenie sa macha pred svojou frajerkou, na základe presnej progńozy získava vyšší punc reálnosti a pravdepodobnosti, že to nie je len obyčajné tliachanie do vetra. 

Ak sudca pripustí jeho komunikáciu ako dôkazný materiál, môžeme potom pripustiť, že keď bol niekto Kočnerov kamarát, tak sa mohol spoľahnúť na hviezdy ako Monika, okresný súd číslo 1, Jano a Alena. Že sa mal možnosť priučiť sa ako podnikať s Bašternákom, a pritom mal možnosť započuť hlas od suseda od vedľa. S Monikou sa mohol stretnúť na Donovaloch, a s pánom z čela SIS mohol mať možnosť prebrať ako rozbehnúť privatizáciu štátneho majetku niekde v banánovej republike. Mohol sa stretnúť s plejádou predsedov, podpredsedov, zástupcov, policajtov, ktorí keď bude treba niečo stratia, urobia procesnú chybu a repetoár všetkého, čo si len majiteľ schránky na Cypre dokáže vymyslieť. Ale kto by chcel byť v minulosti Kočnerov kamarát, že?

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ak to nebola choroba, ktorá vytvorila jeho vesmír, tak musíme poďakovať, že v rámci jeho nezištnej snahy o riadenie všetkého a všetkých sa dotknutí politici s Kočnerom stretli aspoň raz. Výsledkom toho možno bolo to, že malé divy sa stávali skutočnosťou. Inak by sme tu mali nepevnú vládnu koalíciu, ktorá by nemohla realizovať nové rozmery sociálnej politiky aj napriek upozorneniam ministra financií aby sa krotila.

Pre jeho galaxiu zatiaľ platí prezumpcia neviny a ostáva nám iba veriť, že to bola všetko iba náhoda za náhodou. Že si písal s Alenou, len aby napísal nejakú ďalšiu sms, aby reč nestála. Možno používal Threemu pri písaní správ, len aby pôsobil tajomne a premakane. Inak by to v skutočnosti dával všetko zo žartu na facebook. Alena to však celé zle pochopila.

SkryťVypnúť reklamu

Od výbuchu supernovy ubehol už nejaký čas. Výsledok sťahovania sa obyvateľov blízkych hviezd zasiahnutých gama žiarením sa zrejme dozvieme možno už pred parlamentnými voľbami. Možno k tomu prispeje aj vyčerpávajúci sprievodca po galaxii od Kočnera.

Branislav Karmažin

Branislav Karmažin

Bloger 
  • Počet článkov:  24
  •  | 
  • Páči sa:  0x

som obyčajný priemerný človek, ktorý má rád svoju rodinu a verí v naplnenie potenciálu našej krajiny Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu