Problémy zbližujú

Včera som mala strašný večer. Pila som jeden pohárik za druhým a pritom fajčila. Spolu sediaci ma pozorovali pri týchto nekalých činnostiach. Tak som sa zdvihla a nachvíľu odišla, aby som mohla v pokoji dofajčiť.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

ON to pochopil tak ako nemal, že som proste odišla kvôli nemu. Celý večer sme sa ignorovali a mňa to vnútorne zožieralo. Niekto sa mi smial ako som mimo, niekto sa snažil „ riešiť ” túto ujetú situáciu. Stretla som HO s dievčaťom, ktoré neznášam a to vo mne vyvolalo ešte väčšie nervy. Nič som nechápala. Jeden chalan ma prehovoril, aby som za NÍM išla. Bol vonku. Práve išiel domov bez slova, takže som HO v poslednej chvíli stihla.. Potom prišli na radu strašné výčitky a obviňovania. Bol na mňa nahnevaný. A ja som ani nevedela za čo. Rozplakala som sa . Bol to hrozný pocit a už som ho nevedela ovládať, tak z mojich očí vytreskli slzy. Pršalo a mne po tvári stekali slzy. Scéna ako z filmu.
Strašne dlho sme tam len tak bez slov stáli až nakoniec ku mne podišiel a ospravedlnil sa. Pobozkal ma. Milujem JEHO bozky.
Potom sme ruka v ruke kráčali upršaným mestom domov. Cítila som ako bez NEHO nemôžem žiť a keby vtedy odíde domov, tak by som to ťažko prežívala. Konečne viem kam a komu na tomto svete patrím. Každý takýto problém nás posilní a zblíži. Prehlbuje náš vzťah. Moju prvú ozajstnú a pravú lásku.
Spolu v dobrom aj v zlom. To je sľub, ktorý by sa mal dodržiavať. Nám sa darí. Som doslova šťastná. A zamilovaná . Dúfam, že sa mi dneska bude dobre zaspávať s myšlienkou na NEHO.


Nikola Kárníková

Nikola Kárníková

Bloger 
  • Počet článkov:  11
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Zoznam autorových rubrík:  filmpoviedkylidičkyMôj životOnSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
SkryťZatvoriť reklamu